Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]ja wh naprawdę ??..??

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:WierzbiiGra

Godzina, data zdarzenia:nie wiem kiedy bana otrzymałem podczas mojej nie obecności

Mapa:nie wiem

STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 1 : 3757820

Uzasadnienie:Grałem sprawadzałem cziterów no i dostałem bana nie wiem kiedy od jar|luki za wh co jest śmieszne trochę wchodzę dziś na server bo kolega mówi że jakiś cziter jest powiedział żebym go sprawdził to wchodzę i patrze wh nie powiem trochę sie pośmiałem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WierzbiiGra  prawie jedyny admin z cod-mod 200 #2 który długo siedział ogarniał i dostał bana. Trochę nie mogę w to uwierzyć ze je miał ale okej nie będę podważał woli admina...  Jeśli mogę to sam bym chciał zobaczyć jakiś dowód na to bardzo mnie to zaciekawiło. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


akurat siedzieliśmy w 5 u mnie na kanale i sobie podpowiadamy ale spk tak po za tym b_350_20_000000_696363_FFFFFF_000000.png widzisz 3 osoby jest godzina 18:30 normalnie było po 14 nie ma żadnego admina no i się odpalają ja grałem całymi dniami a ten server zasługuje na ogarnięcie go z cziterów ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mogę wam powiedzieć szczerze jak nie miałem admina grałem na wh pare razy ale na adminie nawet o tym nie pomyślałem prawda jest taka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...