Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem w TT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zgłosić problemy, który dzieje się tylko na mapie de_dust2:

 

1.Gram w TT i mam defa przez całą mapę. 

 

2.Gram w TT wciskam Tab i jest napisane, że mam bombie, a tak naprawdę jej nie mam i nie możemy wykonać celi.

 

3.Jak czasami wchodzę na serwer to nie zawsze mi się wczytuje admin i muszę napisać do jarlukiego, albo nie mam wcale przez jakiś czas i muszę pograć tak z 20 minut wyłączyć komputer i dopiero działa.

 

 

 

 

 

[align=center]Proszę o naprawienie tego. 

[/align]

 

[align=center]Z góry dziękuję: KoMuNa

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O punkcie 2. był już temat, chodzi o to, że jak masz VIPa i chcesz wybrać bronie z zestawu VIPa, to musisz najpierw pake wyrzucić, a później wybrać zestaw broni ;)  Fakt, że mogliby to w końcu naprawić :) 

 

 

 

ps. Jeżeli możecie to zróbcie coś jeszcze z  tym resetowaniem rankingu ;)   i odblokujcie spraye :D Niby taki mały szczegół, a jak cieszy :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3. To bug mapy na twój SID, też tak miałem chyba 2 razy. Nie miałem ani VIPa ani adma. ;) Po zmianie działało dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za dobry na ESL reset ranku nie ogarną dlatego, że z tego co wiem to jak nie ma administratora to wbija cziter i wiesz nabija do ranku. A i chyba coś jest, że źle wgrany plugin. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do paki to ja wyrzuc przed wybraniem zestawu albo co ostatnio zauwazylem jak juz wybierzesz zestaw stan na respie i sie chwile nie ruszaj powinna sie pojawic u cb albo u kogos z teamu

 

admin powinien dzialac normalnie zrob retry albo resnij steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...