Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pomylka!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Gumiok xD

Godzina, data zdarzenia: -- -- 

Mapa: -- --

STEAM_ID / IP:  STEAM_0 : 0 : 5221462 / 193.59.56.133

Uzasadnienie: Prosze o UB.  dostalem dzis SS'y wstawilem i ewidentnie czyste, lecz ub nie dostalem, poniewaz na moim ip sa 3 aktywne bany o,O nie wiedzialem o co chodzi bo gram  na tym serwerze kilka tygodni i nie mam zadnych banow :/ chodzi o to ze kolega z mojej miejscowosci ma te samo ip internetu, dostal tutaj bany za ssy lecz nie wstawial wszystkich bo mial antiss i jeden byl zawsze z wh . 

 

i nie dostawal nigdy ub bo nie all ssy, ja gram na moim steamie zawsze od roku nigdy nie gralem na innym wiec te bany nie sa moje o moj steam jest czysty  ! bany naleza do kolego ktory ma te same ip i przez to ja nie dostalem ub ! powinienem dostac unbana poniewaz gram czysto bo moje ssy sa czyste ! ! !  prosze o dokladne przedyskutowanie tego tematu zanim zamkniecie ! jestem WSIEKLY ! kocham ten serwer nigdy nie gralem na innym zalezy mi na nim chce tu grac ! ! !  nie czitowal bym na najlepszym serwerze !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na tak ... ale tamte wszystkie byly kolesia ktory ma te samo ip ... nie moje  jego ja mam czyste ssy on mial z wh ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...