Skocz do zawartości
secutores

Chcieliscie to macie ;/

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kuba

 

2. Kontakt: Steam , ts , pw

 

3. Lokalizacja: Ożarowice

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): ok 4-5 h

 

5. Posty (min.200 sensownych): Nie ale spróbuje nadgonić posty ;) , kiedyś miałem na 2 koncie 3k postów ale zostało usunięte z braku aktywności

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie)Chciałbym pomóc wyższej administracji , dbać o kulturę, jak i czynnie działać na rozwój sieci.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie , możę nawet być cale forum

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myśle że posiadam umiejętnosc pracowanie w grupie . :)

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Mam w miarę szeroką cierpliwość , a systematyczność posiadam .

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 1

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Mam na imię Kuba , Mam 19 lat , mieszkam w Ożarowicach [koło katowic] . Pracuje w firmie Drog-Mol przy produkcji  znaków drogowych . Interesuję się Piłką reczną i piłką nożna . Kibicuję Fc Barcelonie . Posiadam poczucię humoru . Zawsze chciałem być kulturystyką i powoli ten cel się spelnią .

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Znaczy kiedyś bawiłem sie w skrypcie IPB ale to były stare czasy takżę na ten czas muszę sobie przypomnieć napewno ktoś mi w tym pomożę ;)

 

 

 

Pozdrawiam Kuben :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

Nie spełniasz wymagań i jakoś nie przekonało mnie twoje podanie.

 

 

Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań, i do tego dobry z ciebie kawalarz  :facepalm:

 

Jestem na nie.

 

 

 

EDIT.

 

 

 

"Zawsze chciałem być kulturystyką i powoli ten cel się spelnią ."

 

Coś ci się chyba płeć pomyliła. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Zawsze chciałem być kulturystyką

i powoli ten cel się spelnią .

 

 

 

Czyżby rosły Ci już cycki? :D

 

 

No to powiem Ci, że za cycki ranga Twoja, trenuj synu!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...