Skocz do zawartości
Gość

[UB]ub gustlik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Czy Gustlik tanczy czacze?

Godzina, data zdarzenia:teraz

Mapa:de_Westwood

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:48461

Uzasadnienie:dostalem ss ktorych nie mam w folderze ,dziwne bo mialem ss robione 3 razy i za kazdym razem bylo,moze admin specjalnie dal mi bana tylko z powodem wrzucenia bez ich robienia.Prosze o to aby h@ przejrzal logi i zobaczym czy zostaly one wgl zrobione/

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Reason: 'Wrzuc ssy na multi-head.pl'

 

[AMXBans] Duration: 'permanently'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:48461'

 

[AMXBans] Your IP: '89.228.176.4'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powód jest inny niż robi amx banując automatycznie po zrobieniu 5 screenów. No chyba, że akurat na tym serwerze jest inaczej ustawione. Prawidłowo powinno być " Wstaw screeny na Multi-Head.pl" a jest 'Wrzuc ssy na multi-head.pl'

 

 

 

Szukaj screenów o nazwie HalfLife00.tga HalfLife01.tga może jednak zostały zrobione

 

 

 

Skoro wrzucałeś to już screeny to musi zając się tym dokładniej UBT/H@. Myślałem, że jakoś uda mi się pomóc :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wrzucalem tutaj juz 3 razy ss po co mialbym teraz klamac.Nie mam bo mi ich poprostu nie zrobiono.Niech H@ sprawdzi logi tam bedzie wszystko.

 

 

 

 

 

 

 

Ps.Nie gram w ta gre od dzis,wiem gdzie powinny sie zapisywac ss.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powod jest recznie wpisywany to widac bo zamiast "Wstaw" jest "Wrzuc" malo tego multi-head z malej litery, admin ktory chcial sie mnie tak latwo pozbyc zasluguje na warna.Myslalem ze na serwie dobrze sie bawimy a nie robimy dziwne rzeczy zeby sie kogo pozbyc admin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

zebym tylko nie musial do niedzieli czekac bo widze ze ten admin malo co na forum wchodzi;D no coz trzeba byc cierpliwym...;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam. Nie ma opcji do wyboru w amx typu " Wrzuc screeny na multi-head.pl ", trzeba to ręcznie wpisać. A czy to jest różnica jak sie wpisze " Wstaw " lub " Wrzuć " ? I tak ssy powinny być w folderze cstrike.

 

 

 

Gustliczek w powodzie " multi-head.pl " nie musi być z dużej litery, juz daruj sobie takie podteksty  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak wiec prosze o te logi z konsoli.I teraz tak jesli sie okaze ze ss nie byly robione to admin niech poniesie podwojna kare za oszukiwanie,jesli mi robil co wgl nie jest prawdopodobne zrobie 100 reklam.jakie wpisywanie reczne? tylko mi nie mow ze wszystkim tak ss robisz bo polowa odchodzi z sieci twierdzac ze nie ma ss...;(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS.Widze ze nie wiesz to na robienie ssow jest komenda amx_ss nick ilosc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

i oto co owy admin pisze mi na steam malo tego ze jestem dla niego kulturalny to jeszcze mnie obraza o to wyciag ze steam...

 

 

 

 

 

 

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: czlowieku wrzucalem 3 razy tutaj juz ss

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: po co mialbym 4 raz ukrywac

 

FREE TPS: 4 razy nie zaszkodzi

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: zreszta logow nie oszukasz

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: tam jest zapisane czy robiles

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: a ponoc niem a

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: tak wiec czekamy na logi...

 

Czy Gustlik tanczy czacze?: juz wczoraj je sprawdzal tak wiec tracisz admina

 

FREE TPS: Dobra chuj Ci w ryj pajacu. Sprzedawczyk z Ciebie i tyle. Moga mi zabrac admina sram na to szczerze mowiac. Ty zyjesz tym cs-em widze małolat. Odejdz od kompa.

 

 

 

 

 

Ps.admin i taka kultura nie wyobrazam sobie;(

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Brak mi słów na Ciebie, ale widze ze lubisz prowokowac ludzi przez internet. No przez kabel kazdy jest cwany. Skoro żyjesz cs-em to pewnie i tak dostaniesz bana bo nie odpuscisz sobie tego bana.

 

Coś kombinujesz i taka jest prawda, masz te ssy i probujesz zrzucic wine na mnie, zeby mi admina zabrali.

 

 

 

Pozdrawiam. Z mojej strony to wszystko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...