Skocz do zawartości
Siwy`

Respawn za $ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką dosyć fajna propozycje. Grałem kiedyś na pewnej serverowni, i spodobała mi się tam fajna opcja. A wiec, co powiecie o pluginie "Respawn"? Czyli, gdy masz 16000$ i właśnie zostałeś zabity, wpisujesz komendę " /respawn " . Myślę że jest to fajny pomysł żeby dodać takie coś na naszym COD MODZIE :). Co wy na to? :) Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem nie przejdzie... bo mozna by sie respić po 2 razy na runde (jak kasa z skrzynek wleci) poza tym jest juz perk umożliwiający zrespienie (morfina) oraz rundy byly by dużo dłuższe co zwolniło by rozgrywke. :) pomysl fajny ale nie na COD 200 :) Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile pamiętam kiedyś był taki pomysł poruszany, nie dał rady przejść z wielu czynników. Moim zdaniem na cod modzie, jest wszystko tak jak powinno być, nie ma co obciążać servera. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się i z Masterem i z Lovo.

 

 

 

1. Perk morfina nie miałby sensu.

 

2. Zaczęłaby się bezmyślna gra, bo każdy by leciał na pałę, bo wiedziałby, że i tak zaraz może się zrespić ponownie.

 

3. Dodatkowe obciążenie serwera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie odradzam - na większych lvlach może się to zrobić uciążliwe ze względu na to, że łatwiej $ zdobyć, to jakby przypadkiem ktoś padł na początku to potem się odradza i znowu sobie kulturalnie zabija kilka osób. O wiele ciężej na pewno grałoby się nowym graczom i nie tylko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...