Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]niesłuszne zabranie admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

Na wstępie chciałbym powiedzieć iż jeżeli dostane warna to to trudno, zadowolony nie będę ale chciałbym wyjaśnić to wszystko. Otóż zostałem niesłusznie oskarżony o zabranie admina gdyż w czasie jak cała sytuacja miała miejsce, nie było mnie nawet na serwerze co może potwierdzić np. interp, grający na tym serwerze iż pisałem z nim dzisiaj o tym. Pragnął bym też aby administracja sprawdziła wszystko dokładnie a nie oskarżała niesłusznie niewinnego admina. Rozmawialiśmy w kilkoma / kilkunastoma chłopakami grającymi na dd2/inf na ts'ie. Wyjaśniłem im całą sytuację i oni byli wręcz oburzeni tym co zainstniało. Starałem sie ( i oni mi pomagali jak mogli ) aby to wyjaśnic, zawołali na ts jednego z opiekunów ( był to malu, muka, maku lub coś podobnego ). Wyjaśniliśmy mu całą sytuację i nawet on stwierdził że to nie ja dałem ub. Pisał on do jarlukiego aby wszedł do nas na ts, a ten mial to żeby nie powiedzieć brzydko '' gdzieś ''. Czekalismy wraz z opiekunem na niego około godziny, mimo to i tak się nie zjawił. Jest pewna liczba graczy która po takim zachowaniu administracji ( chodzi o niesłuszne oskarżenie w czasie gdy nawet mnie nie było na serwerze, niesprawdzenie tego, brak zainteresowania tą sprawą i td. ) nie wróci już na ten serwer, lecz nie o to tu chodzi. Osoba odbanowana czyli '' msi '' w czasie rozmowy z ludzmi powiedział że był to rychu, może to potwierdzić opiekun lub kilku innych graczy jeśli mi nie wierzycie. Więc nie rozumiem dlaczego oskarżenie poszło w moją stronę skoro ( powtarzam po raz kolejny ) nie było mnie wtedy na serwerze, ani nawet na steamie gdyż tego dnia prawie cały ranek przespałem. Bardzo zależy mi na wyjaśnieniu tej sprawy bo nie lubię być niesłusznie oskarżany o coś czego nie zrobiłem. A jeśli chodzi o te faworyzację no to zgadza się dawałem mu kicki zamiast banów, ale jeśli sprawa się wyjaśni i kiedyś odzyskam admina to obiecuję poprawę. No i prosiłbym o nie dawanie warna za chęć wyjaśnienia tej sprawy oraz chciałbym się dowiedzieć dlaczego posądzono o to właśnie mnie a nie jakiegoś innego admina. Już zastanawiałem się nawet czy po prostu chcialiście abym zakończył współprace z wami. No niewiem i bardzo chciałbym się dowiedzieć.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moze zaczniemy w ten sposob za klamstwo "nie bylo mnie nawet" juz temat powinien byc zamkniety w logach widnieje twoj nick steam id chyba ze ktos jakos go tam wpisal recznie to naucz mnie jak to zrobic

 

 

 

dodatkowa sprawa jest taka ze aquax oraz opiekun sieci 7 również otrzymali skopiowane logi z serwera ale ok niech bedzie prosze czerwonych o ogarniecie tematu

 

p.s. admina itak nie odzyskasz nawet jeżeli sytuacja się wyjasni a co do oburzenia twoich kolegow to moze faktycznie przydala by im sie przerwa od csa i kilka lekcji np dobrych manier albo kultury i szacunku do innych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W logach jest ze ja bylem ? A moglbym je zobaczyc? Bo to jest smieszne oraz nie spodziewalem sie takiego zachowania po stronie tej sieci, a co do oceniania innych, zostaw to dla siebie -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Potwierdzam słowa jar|luki w logach wszytko jest czarno na białym, ale wybacz logów nie będziemy ci udostępniać.

 

 

 

Tak więc temat uważam za wyczerpany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...