Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Wniosek o UB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

serwer przypuszczalnie #14 (GG+DM) bądź #7 (COD MOD 400 LVL)

 

 

 

Twój nick podczas gry: Cherry

Godzina, data zdarzenia: 22.07.2014 (godzina nieznana)

Mapa: nieznana

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 19665478

Uzasadnienie: Uzasadnienie może być śmieszne bądź niewiarygodne. Gram na Cod Mod 400 lvl od jakiegoś czasu może nie długo bo przed resem 80 lvl + i wczoraj coś zacząłem delikatnie dobijać, chciałem nawet starać się o admina na tym serwerze ale trzeba mieć 30h przegrane a pewności nie miałem ile już mam. Zostawiam przeważnie włączony komputer wraz ze steamem kiedy wychodzę z domu i kiedy dzisiaj się obudziłem lekko mówiąc ogarnęło mnie niezadowolenie widząc znowu bana. Do tamtejszej sytuacji po jakimś czasie przyznał mi się kuzyn, który odwiedza mnie co jakiś czas, często na noc. Wiadoma sprawa ludzie się sprzeczają i mi dowalił żebym miał bana -.- 7 dni to niedługo miałem dużo wyjazdów musiałem wynając mieszkanie itp więc myślę przerwa nie zaszkodzi. Ban zniknął wcześniej nie wiem czemu o kilka dni ale spoczko nie narzekam. Dziwiło mnie przede wszystkim dlaczego potencjalny skrypt zniknął kiedy ja grałem. po dzisiejszym "dochodzeniu" po plikach w folderze odnalazłem jeden zawierający jakiegoś bota. Został on usunięty i nie mogę nic więcej zrobić jak prosić o pomoc bo inaczej tego nazwać nie mogę :/ proszę o ub, a ja będę się po prostu pilnował. Wiem, że takie historie są mało wiarygodne itp. więc proszę o to za zasadzie ostatniej szansy. Mam również nadzieje, że zaistniała sytuacja nie będzie miała wielkiego wpływu na ewentualne starania w przyszłości o pozycje Admina. Dziękuję... 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)

Server # 53

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Cherry 

[AMXBans] Powod : ' NoRecoil Script ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/ 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 19665478 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.31.12.247 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Invalid file type...skipping download of bin/TrackerUI.DLL

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...