Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie cFany.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: cFany.

 

Wiek: 18 lat.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Własna serwerownia CS-Start (już nie istnieje), wielokrotne adminowanie na innych serwerowniach typu np. starego serwera Niceskills (również już nie istnieje).

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

 

Staż w CS-sie: 6/7 lat

 

Steam ID: STEAM_0:0:29492617

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/cFany./185.36.170.7:27028/

 

Dlaczego TY .!:  Mam doświadczenie w pełnieniu danej roli, staram się zawsze wychodzić z problemów bezkonfliktowo myślę, że dobrze dogaduje się z graczami na serwerze, często są ludzie, którzy ułatwiają sobie grę poprzez cheaty a adminów nie ma dlatego mam nadzieję, że ja będę częściej natrafiał na 'intruzów'.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  3/4 godziny.

 

Kontakt: Steam: 7542200

 

 

PS. Godzin nigdy nie nabijałem na spect mam nadzieję, że któryś z adminów/graczy widział mnie w grze i widział również, że nigdy nie nabijałem godzin będąc afk bądź w inne możliwe sposoby, godziny zostaną wbite do jutra max.

 

Pozdrawiam cFany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja również na TAK. Są wakacje, brakuje adminów w dodatku dzisiaj jeden admin stracił rangę. Wiek jest, doświadczenie jest, na serwerze widuję często. Jak najbardziej na TAK. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby wymagania spełnione ale ja osobiście jestem na NIE

 

- 28 godzin nabiłeś grając na serwerze przez ostatnie 6 dni, a pozostałe 3 i pół wchodząc na serwer "raz na ruski rok"

 

- nie znam Cię więc daj się poznać, spędź więcej czasu na serwerze :)

 

- konto na forum zaledwie od 19 lipca ;o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Niby wymagania spełnione ale ja osobiście jestem na NIE

 

- 28 godzin nabiłeś grając na serwerze przez ostatnie 6 dni, a pozostałe 3 i pół wchodząc na serwer "raz na ruski rok"

 

- nie znam Cię więc daj się poznać, spędź więcej czasu na serwerze :)

 

- konto na forum zaledwie od 19 lipca ;o

 

 

 

 

Raz na ruski rok? Codziennie gram na serwerze od wczesnej pory :) Przerwę mam około 5 godzinek bo mam korepetycje wakacyjne powodu poprawki .. Gram bardzo często a konto od 19 lipca ponieważ aktywacja starego konta nie dochodziła na e-mail możesz sprawdzić: "El Cfaniako." jeżeli będzie potrzebny dowód, że to moje konto bardzo proszę napisz PW :) Z pewnością odpisze ;) Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na TAK.Miałem teraz przerwę 5-6 dni,ale wcześniej bardzo fajnie mi się z nim grało.Jest miły no i ogarnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...