Skocz do zawartości
*AnGeLa*

[PRZYJĘTY]Podanie *AnGeLa*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *AnGeLa*

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałam wcześniej na 4 sieciach, lecz współpraca nie udała się. Pojęcie o tym mam już dość spore.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7

 

Staż w CS-sie: 2 lata.

 

Steam ID :  STEAM_0:1:2967655

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=*AnGeLa*&Search=Search

 

Dlaczego TY .!: Jestem często na serwerze, mam dobry kontakt z graczami jak i adminami ;) Chciałabym pomóc w oganianiu serwera, bo wiem ,że dużo adminów na okres wakacji jest niedostępnych .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależy w sumie od dnia, ale minimum 2/3 godziny dziennie zawsze jestem.

 

Kontakt: steam - *AnGeLa* | Multi-Head.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam. Jestem na tak jeśli chodzi o tą aplikację, Angela często wchodzi na serwer, jest kulturalna, bezkonfliktowa, ma doświadczenie w byciu adminem, godziny się zgadzają, chyba nie ma żadnych przeciwwskazań. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...