Skocz do zawartości
terrorystaa

Podanie- Terrorysta

Rekomendowane odpowiedzi

NickTerrorysta
Wiek: 20 lat
Doświadczenie (w byciu adminem):   
Mam bardzo duże. Miałem swój serwer oraz byłem tu adminem przez długi okres ( admina straciłem 2x, za małą aktywność- praca nie pozwalała wypełnić obowiązku 7h.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  9/10

Staż w CS-sie: 8 lat +/-
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  A więc, nie to, że krytykuje obecnych adminów, ale często jestem na serwie, gdy jest coś nie tak, a admin nie reaguje lub ma opóźnienie (może coś robi, nie wnikam) ale te przypadki uprzykrzają grę. Zdarzy się jakiś czit jak jestem sam, ponadto gracze mają to do siebie, że cele mapy mają gdzieś (w większości). Czasem zdarza się mini chaos! Pomogę :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Zależy od dnia, ale w pracy mi sie poluzowało, bo zamknąłem projekt, więc myślę, że 15-20h( od przedwczoraj) tygodniowo będzie się kręcić, a nawet i więcej.
Kontakt:

-steam: 13apostol1

-TS3

- Forum

 

game tracker : http://www.gametracker.com/player/Terrorysta/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja się pierwsza tutaj wypowiem.

 

Do trzech razy sztuka, nie?

 

 

 

Oczywiście, poczekamy na opinię reszty, dlatego ja nie będę tutaj przesądzać czy "TAK" czy "NIE, ale...

 

 

 

Nie wiem, co ustalałeś z Bydlakiem za jego kadencji, ale pamiętam, że mnie to irytowało, że byłeś nieobecny. Urlopu chyba też nie zgłaszałeś, więc na serwerze byłeś adminem-widmo przez dłuższy czas. Plus widziałam, że siedziałeś na spekcie i nie było z Tobą kontaktu.

 

 

 

Mimo to, jestem w stanie dać Ci szansę ostatni raz. Zgłaszasz na u@ i widać, że zależy Ci na serwerze. Ale nie może być tak, że jesteś chwilę i znowu zaraz znikasz.

 

 

 

Poczekajmy na pozostałe opinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja powiem tak nie mam nic przeciwko, żebyś wrócił na to stanowisko, ale mam kilka zarzutów. Wiedząc, że pełnisz tą funkcje powinieneś wywiązywać się ze swojej roli, będę szczery odkąd ja zostałem adminem widziałem Cie w grze bardzo rzadko, a jeśli już to siedziałeś godzinami na spekcie. Ja też mam prace, mam dziewczyne a znajduje czas dla serwera i każdy twierdzi, że jestem "nołlajfem". Pisząc to podanie powinieneś wiedzieć, że musisz poświęcisz troszkę czasu dla serwera, przepraszam że moja wypowiedzieć jest tak bardzo osobista, ale chciałem powiedzieć co o tym myślę. 

 

 

 

Ja jestem na TAK myślę, że warto dać Ci 2 (3?) szanse ;)

 

 

 

I mam nadzieje, że potraktujesz to na poważnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem neutralny na twoje podane bo byles tu adminem dosc dlugo i ogarniasz ale pojawiasz sie i znikasz straciłeś admina za zerowa aktywność (skoro wiedziales ze masz kupe roboty w pracy to trzeba bylo brac urlop lub samemu zrezygnować) obecnie grasz w kratkę 2 dni Cie nie ma 1 dzien jestes. w zeszlym tygodniu byles przez 3 dni a reszte Cie nie bylo.

 

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Straciłeś admina za aktywność.

 

Po chwili składasz podanie ponownie zamiast odczekać jakiś czas i dopiero złożyć.

 

Aktywność Twoja mówi samo za siebie tak jak koledzy wyżej piszą raz jesteś raz Ciebie nie ma.

 

Popraw aktywność i daj nam do zrozumienia że nie znikniesz znów.

 

Zastrzeżeń do Twojego adminowania nie miałem nigdy, ale patrzmy z drugiej strony aktywność to podstawa.

 

Na razie jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz ale na razie na nie.Powody są następujące:

 

 

 

Siedzisz non stop na spec,nawet i teraz . Chociaż tłumaczysz się,że przez prace i siedząc na spec nadrabiasz jakoś godziny ale co z tego jak nie raz nie było z tobą kontaktu. Widziałem ,że siedzisz na tym spec a ktoś napisał ,że koleś jest odpalony to pisałem na u@ czy sprawdzisz "nick" skoro siedzisz na spec ? Zero odpowiedzi. Ciagle pytałem czy ty w ogóle jesteś. Zero odpowiedzi. Praca pracą,każdy ma ją jak i inne obowiązki jak i przyjemności. Wystarczy,że wejdziesz raz dziennie na tą 1godz. i masz już tygodniówkę przegraną. Projekt się skończył,będzie następny i tak samo się to skończy ,że stracisz admina przez zerową aktywność ? Poczekaj te 2 tygodnie i pokaż,że rzeczywiście ci zależy, czy to nie będzie chwilowe. Jak już jesteś obecny to ogarniasz i dobrze się sprawujesz tylko chodzi o te godziny i siedzenie na spec :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Jestem na TAK (jeśli chodzi o tyg. okres próbny) 

 

+ ogarniasz (byleś już adminem)

 

+ przegrane godziny na serwerze

 

+ kultura

 

+ czysty bans

 

+ pozostałe wymagania

 

- afk na spekcie (dlatego okres próbny jeśli nie zmienisz sposobu online na pewno Marta Cie doceni :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Na ten moment dajmy sobie jeszcze chwilę. Pograj trochę, zobacz, czy dasz radę pełnić funkcję admina i złóż podanie za dwa tygodnie. W międzyczasie i my będziemy w stanie doprecyzować swoją opinię i ogarnąć jak tam u Ciebie te godziny.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...