Skocz do zawartości

[BEZ UB]Prosze o UB


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: iZra3L

Godzina, data zdarzenia: 21:36   16.07.2014.

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: ' STEAM_0 : 1 : 61175514 '  IP : ' 95.49.76.218 ' 

Uzasadnienie: Wczoraj zostaly zrobione ss'y przez admina Morderca i znalazlem tylko jednego ss'a z tej mapy a reszta to z italy2, nie wiem co zrobic, nie gralem na wh bo nawet na tym jednym ss'sie widac zenie mam wh. Prosze o pomoc i o ub jak to mozliwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Jak to moge nie chciec ich znalesc :D Przeszukalem wszystkie pliki :) powinny byc w steam.steamApps.comman.Half-Life.cstrice, ale tam znalezlem jednego z tej mapy a reszta byla z italy2, tak jak pislalem w dziale z ScreenShotami moze to byc ze sie podmienily bo mialy takie same nazwy Halfilife00 itd. tylko Halfilife05 byl z de_dust2, albo jest to spowodowane czestym wylaczaniem sie serwera, sam juz nie wiem :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Wątpie by coś z tych rzeczy było winne.

 

 

 

moze to byc ze sie podmienily bo mialy takie same nazwy Halfilife00 itd. tylko Halfilife05 byl z de_dust2

 

wtedy zapewne utworzyły by sie halflife06... itp

 

 

 

poszukaj jeszcze raz dokladnie jesli nie masz nie pozostaje nic innego jak 100 reklam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...