Skocz do zawartości

[BEZ UB]Odwoławnie od bana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: HAARP nie daj sie zmanipulowac

Godzina, data zdarzenia: 14.07.14 po 23:00

Mapa: de_dust2

 

IP Servera: 80.72.43.106:27032

STEAM_ID / IP: -

Uzasadnienie: Witam. Pisze to odwołanie gdyż, gram z wami już sporo. Wczoraj poźna godzina grałem na waszym servie ( 80.72.43.106:27032 ) i zostałem zbanowany. Na duscie2 stałem ma anarchii i zabiłem 4 gości biegnących z respa ct wzdłuż długiej, po czym dostałem perma. Ban bez sensu, gram i nigdy nie było problemu a teraz jakiś admin mi daje perma bo zagrałem akcje życia. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.  

 

 

 

                                                                                      HAARP nie daj sie zmanipulowac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana z powodem "Wstaw screeny na Multi-Head.pl" oznacza to, że dostałeś 5 screenów (zdjęć) z gry, które musisz wstawić w ciągu 24h http://multi-head.pl/topic/5324-jak-znale%C5%BA%C4%87-ssy-w-win7vista/ tutaj masz poradnik jak je znaleźć. Jeżeli nie wstawisz w ciągu 24h jedyną opcją na ub będzie 100 reklam własnoręcznie. Szukaj plików o nazwie Halflife00.tga Halflife01.tga itd.

 

 

 

 

 

 

 

// Czas na wstawienie minął. Jedyna opcją na ub jest 100 reklam własnoręcznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...