Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]RyChu-Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: RyChu

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo Dobre

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie: 6-7 lat z przerwami

Steam ID: STEAM_0:1:21105892 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/RyChu/185.36.170.7:27028/

Dlaczego TY .!:  Jestem osobą ogarniętą, z dużym doświadczeniu w byciu administratorem serwera.Znam się na AMXX, potrafię wgrywać pluginy. Jestem szanowany na serwerze i szanuję innych graczy. Przyjęcie mnie na stanowisko Admina będzie owocowało korzyściami ze strony mojej osoby, ponieważ będę wykonywał swoje obowiązki jak przystało na porządnego admina.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od wielu czynników na przykład samopoczucie, pogoda, czas ;) Na serwerze jestem raczej codziennie, większość aktywnych graczy mnie zna ;)

Kontakt: steam: RyChu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Minutes Played: 1649 

 

 

 

Nie masz spędzonego wystarczająco czasu. Jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja również jestem na NIE ponieważ niejednokrotnie nabijałeś godziny siedząc na spect.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na Tak.Jest moim zdaniem miły ogarnięty mało z nim grywam chyba,ale za to jest GIT. Są godzinki :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...