Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Granaty typu Smoke na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

 

 

chciałbym poruszyć temat granatów na serwerze. Fajny plugin jest wstawiony(granade sack), lecz martwi mnie troszkę limit granatów typu Smoke, czyli tzw. granatów dymnych. Mianowicie chodzi o to, że 3 granaty dymne dla każdego gracza to zbyt duża liczba. Warto dodać, że serwerownia dobrze prosperuje więc zazwyczaj na serwerach gra spora ilośc graczy co wiąże się z tym, że jeżeli w teamie jest przykładowo 10 graczy to mnożąc to przez liczbę smoke(3) wychodzi nam 30 granatów dymnych na jeden team, a teamy są dwa ;) Jak dla mnie jest to jeden wielki chaos w dodatku budzi to niepokój, lęk oraz konflikty pomiędzy graczami. Uważam, że liczba granatów dymnych powinna zostać zredukowana do 2, gdyż zmniejszy to iloraz konfliktów na serwerze ;) Taka jest moja propozycja, z góry dziękuję za wysłuchanie mojej prośby. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

RyChu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania.

 

A jeśli już poruszamy temat granatów to od razu chciałbym napisać o HE grenade. Każdy gracz ma do dyspozycji 2 granaty. Dla mnie to przesada. Często idzie się (np. galą na DD2 czy też bananem na Inferno) i jest się obrzucanym gradem granatów (nawet 10 lub więcej naraz :o). Gdyby był tylko jeden granat typu HE to znacznie lepiej by się grało ;)

 

Bynajmniej takie jest moje zdanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam się z rysiem co do zmniejszenia ilości smoke'ów a jeśli chodzi o HE to mnie one nie przeszkadzaja. Dupadupa poprostu nie wbiegaj tam gdzie bombarduja tymi granatami :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...