Skocz do zawartości

[BEZ UB][only DD2#1] odwolanie zawisza


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: zawisza

Godzina, data zdarzenia: nw

Mapa:nw

STEAM_ID / IP: VALVE_0:0:2019095479

Uzasadnienie:Dostałem bana na podstawie tego demka i opisu. Czytajac to daje naprawde duzego plusa za fantazje temu uzytkownikowi. Kiedy analizowałem demko i opis sam nie wiedziałęm ze do moich głupich reakcji mozna dopisac az takie zdrarzenia. Gram kontrowersyjnie przyznaje sie niektore sytuacja wynikaja nawet z mojej głupoty poniewaz brak wyłaczonego touchpada powoduje rozne ekscesy. Kolejna sprawa jeżeli ktos posiada powyzej 100 FPS to jak wiadomo postacie sa spowolnione. Tyle z mojej strony czekam na odpowiedz kogos z administracji.

 

 

 

" ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1407121937-de_dust2.dem.zip

 

2:17 - widać, że wie, że jeden z Tero jest w dolnym Trupie. można to zauważyć po późniejszym zachowaniu, kiedy jest już w drodze na respa tero i kiedy wraca.

 

 

 

6:38 - Widać jak celownikiem( AWP, bez zooma) kieruje na tero, które jest na gali. I można zauważyć, że nie chce go trafić w klatkę tylko celuje w nogę  :)

 

 

 

7:20 - można zwrócić uwagę na to, że włącza i wyłącza zooma. jest To ciekawe z tego względu, że, kiedy pojawia się tero na WH zmienia się prędkość tego zmieniania np. w.....

 

...7:37 - widać jak terrorysta biegnie na Galerię, ale ginie i nagle już nie wyczekuje, zmienia pozycje. 

 

7:47 - wiedział, że pojawi się tam terorysta  :). Takie zachowania i chęć zabicia są bardzo widoczne  :).  Dlaczego Zginął? Wiedział, że  osoba, którą zabił ogląda go. 

 

 

 

10:01 - nagle widać, kiedy zbiega Tero z Dolnej trupy na Środek, jego zoom także naglę się tam kieruje.  :).

 

10:14 - widać, że potrafi grać na wh  :)

 

10:37 - to samo co w 10:01 - identyczne zachowanie  :). Niestety Trafił na mnie. 

 

10:48 - i kolejny raz. Środek Tero i nagle jego zoom w dół. 

 

11:37 - jak dla mnie to wiedział, że stoi na A. 

 

14:05 - Rozglądanie.

 

14:36 - no.... ten 3 z AWP chciał wyjść, ale nie wyszedł, cóż poleciał strzał. Napiszę wam szczerze, że jeżeli próbowałby skanować, to jeszcze by to przeszło, a tu nic i Wpadka:).   No i? koniec? Już nie strzela? Wiadomo dlaczego? Zero skanów?  :D

 

Jest W Tero.

 

15:04 - zabija BLA i kolejny, tyle, że widać, iż jego zoom pojawia się na głowie osoby, która jest za bramą po czym zabija go, kiedy wychodzi. 

 

15:11 - zoom idzie w górę. Zabija. 

 

 

 

Widać, że gościu stara się grać umiejętnie na WH, ale według mnie oszukuje i gra moim 100%-zdaniem na czitach."

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...