Skocz do zawartości
Gość

[UB]"Czitujesz" GREG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: GREG [t] OFENSYWA

Godzina, data zdarzenia: 01:20  13/07/2014

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:34426194

Uzasadnienie:  Ogólnie to o UB mi chodzi ^^

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

momencik czekam na hltv bo chodzi o 1 konkretna akcje a do tego nie miałeś nikcu GREG tylko greg[t]defensywa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobry Wieczor

 

Wiem że moje zdanie nie będzie się liczyło ale Chłopaczyna miał dobrą akcje,zajebiscie skrócił trupa i wyjął z 5 baniaków. Sam to widziałem. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Dobry Wieczor

 

Wiem że moje zdanie nie będzie się liczyło ale Chłopaczyna miał dobrą akcje,zajebiscie skrócił trupa i wyjął z 5 baniaków. Sam to widziałem. 

 

Pozdrawiam.

 

 

ale nie widziałeś jak skanował po łbach i to idealnie jak stał na bs B przed trupem i strzały szły tylko tam gdzie ktoś był jakby wiedział, że ktoś tam stoi... i to nie jeden skan a kilka i nie 5 a co najmniej z 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

ale nie widziałeś jak skanował po łbach i to idealnie jak stał na bs B przed trupem i strzały szły tylko tam gdzie ktoś był jakby wiedział, że ktoś tam stoi... i to nie jeden skan a kilka i nie 5 a co najmniej z 7

 

 

No Panie, zaraz  pewnie dostane next upomnienie ale mnie to nie interesuje. Może po prostu miał farta. Sam dostałem od niego i jakoś nie płacze. Jak wleciało w tego "TRUPA" cała fura chłopa w jednej linii to co się dziwić. Decyzje zostawiam Wam droga administracjo. 

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

demko już jest podam tylko akcje w której uważam że się odpaliłeś i niech inni admini się wypowiedzą bo jak wiesz już decyzję podjąłem.

 

 

 

Edit: http://speedy.sh/49nHm/123.dem.zip

 

 

 

- 10:44:44 - 10:55:55 - na początku wygląda ok później gapisz się w tą ścianę jak nie wiem co... widzisz, że lecą granaty to się chowasz i tak sobie stoisz schowany i nadal się gapisz przecież nic nie widać... nagle się cofasz w dół piachu bo widzisz że wychodzą z anarchii i nie chcesz zbyt szybko paść...

 

 

 

Niestety mam dla ciebie dobrą wiadomość. Nie wiem dlaczego ale nie ma całego hltv a jedna akcja na perma nie zasługuje. Niestety nie ma na demku również tej akcji o którą się czepiłem. Dlatego powinieneś dostać ub. Czekam również na wypowiedzi h@ dlaczego tak się stało a nie inaczej. W każdym bądź razie powinieneś dostać ub ale to już nie ode mnie zależy tylko od ub team.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

momencik czekam na hltv bo chodzi o 1 konkretna akcje a do tego nie miałeś nikcu GREG tylko greg[t]defensywa

 

 

GREG [t] OFENSYWA, jeśli już ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Brak materiału do oceny. HLTV ucina się w pewnym momencie, a do tego momentu nie ma nawet mowy o tym, że gracz jest odpalony. Na podstawie tego demka dostajesz UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...