Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Serwer COD 200 lvl, prośba o UnBan


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Sergee

Godzina, data zdarzenia: ok. 01:50

Mapa: de_dust2002

STEAM_ID / IP:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Redis.

 

[AMXBans] There are 30 minutes left of your ban.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Sergee

 

[AMXBans] Reason : ' TXT '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 101286487 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 79.191.1

 

Uzasadnienie:

 

Witam. Uważam, że niesłusznie dostałem bana. Powód to ' TXT ' jak napisał admin. A o co dokładnie chodzi? Chodzi o to, że miałem perk, który zmniejszał grawitację i latałem sobie po mapce czasami siadając na wyższych niedostępnych dla innych (no pomijając graczy, którzy mieli podobnego perka lub klasy tj.: "Lotnik" itd.) kondygnacjach. Udało mi się zabić w ten sposób około 10 osób bez zgonu i pewnie to wywołało wielkie poruszenie, bo przecież jak komuś za dobrze idzie to trzeba ukrócić jego dobrą passę. Ban bez sensu jak dla mnie, bo (szkoda, że nie pomyślałem o tym, aby zrobić ss'a, ale następnym razem na pewno zrobię) siedziałem sobie na takim pasku nad drzwiami w miejscu na mapie blisko bs'a, gdzie można zejść schodami w dół do wody lub lekko w górę (tam spotykamy TT). Przed wejściem na te schody jest właśnie nad drzwiami taka możliwość "zaczepienia się" nad wejściem i strzelania do TT, którzy nie mogą szybko zlokalizować wroga. Piękna sprawa, ale szybko się skonczyła, bo zabiłem admina parę razy i niestety ajajajaj musiałem opuścić serwer na 30 minut. Generalnie mogę sobie włączyć serial i wrócić na następną mapę, ale tak mnie to zirytowało, bo nie pierwszy raz się zdarzyła taka sytuacja, że musiałem to opisać. Generalnie w regulaminie jest napisanie o 'Txt", ale co admini mają konkretnie na myśli to już nie wiadomo... Może by tak szczegółowiej? Na które txt nie można się ładować? Rozumiem, że na takie kompletnie niedostępne, ale ta wcale taka nie była. Gdyby wpieprzył się na ten budynek między tym cs'owym "niebem", a txt tak, że nikt na 100% by mnie nie mógł stamtąd zestrzelić to rozumiem. Wtedy ban się należy. Ale nad drzwiami? Wystarczy popatrzeć w górę i można mnie zabić. Lol?... Proszę zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

I co on udowadnia? Moim zdaniem nadal ban jest bez sensu. Czy to jest takie niedostępne miejsce? Czy to jest miejsce za teksturami gdzie nitk mnie nie widzi? Nie. Jak widać widzą mnie wrogowie i nawet mogą mnie zabić. Więc po co ban? Chyba po to jest grawitacja żeby sobie gdzieś skoczyć wyżej niż inni. No chyba, że admini mają swoją koncepcję na używanie tego perku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

No to skoro nie umiesz wytłumaczyć to się za to nie zabieraj. Poza tym na cholerę mi posty kogoś kto i tak ma niewiele do powiedzenia, bo nie jest adminem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...