Skocz do zawartości

[UB]Kookaburra Śmieszny ban


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Kookaburra

Godzina, data zdarzenia:  nie wiem kiedy dokładnie, ale z 1h może 1,5h temu

Mapa: Nie pamiętam

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: Tak, grałem sobie normalnie i nagle skoczył mi ping do 300-400, więc wyszedłem z gry. Teraz chciałem pograć a tu dupa, sprawdzałem czy nie mam jakiś ssów ale nic takiego nie mam. Proszę o wytłumaczenie mi czemu jestem zbanowany., bo skąd np. ja mam wiedzieć kiedy mi admin chcę mi zrobić ssy (bo gimbusy płaczą )

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin 0mI.

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Kookaburra

 

[AMXBans] Reason : ' ucieczka przed ssami '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 42286648 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 37.30.161.228 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec patrzylismy na ciebie 2 mapy i widac bylo ze grasz nie czysto wiec zrobilismy ci ssy podczas 4 ssa wyszedles z gry wiec dostales powód ucieczka przed ssami jak grales twoj ping byl w dobry tylko dziwne ze mial co slkoczyc przy ssach dziwne jak dla mnie nie powinienes dostac ub bo grales odpalony i dlatego miales anty ssa lyb sam wyszdles byl przy tym morderca

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ja się wypowiem :) i bd wszystko wyjaśnione :) była to mapka :Multi-Head.pl [COD MOD 200] @ disCONNECT.pl (cs_assault_mega)

 

 

 

wystarczy demko cale look.. i wyjdzie.. ze nie miał pingu.. tylko jak zwykle biegał ze wspomagaczami i w końcu wpadł :)>. jak chcecie rozpisze to demko.. z momentem ucieczki :P

 

Tak żeby nie było że nic nie robie ;D

 

 

 

a i było to 2h temu :P   Wykonano 11.07.2014 - 19:05:12

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Aha, czyli w rzeczywistości było tak, Morderca zaczą płakać jak to gimbus a ty zamiast wziąść i się dokoladnie przyjrzeć to chciałeś mi zrobić ssy. No spoko tylko teraz tak, jeżeli wyszedłem przy 4 ssie to powinienem je mieć tak? Tak, ale ja ich nie mam. Proszę was zobaczcie w AMXBAN czy rzeczywiście zrobiono mi ssy. Co do pingu to mój dostawca internetu miał przerwę techniczną, albo zwyczajnie się coś zjeba.... i nie miałem neta. Dlatego grałem przez mobilny router (jak zauważycie mam inne ip) skoczył mi ping i myślałem że to przez to, dlatego wyszedłem z gry i po tym jak naprawili problem (Vectra) chiałem wrócić. To że Morderca ma świadomość 10-cio latka to już wiem, ale po co wy idziecie takim tokiem myślenia?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoko, dawaj to demko z chęcią się pośmieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po twojej wypowiedzi widac ze nie masz kultury do innych po za tym morderca ci napisal ze na demku bedzie twoj ping i inne jak grales po za tym przygladalem ci sie 2 mapy nie 2 rundy i dziwne skany waliles

 

 wiec zostaja za tymze brak ub

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Spoko, czekam na demko i na wypowieć H@ a nie twoją bo ty już widzę że kolegi się trzymasz.... A i TAK, NIE MAM SZACZUNKU ANI NIE BĘDĘ KULTRALNY WOBEC LUDZI KTÓRZY MNIE OBRAŻAJĄ .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omi wystarczyło zrobic ssa z konsoli o wykonu screenow i nie bylo by rozmowy teraz w twojej kwestii lezy rozpisanie dema 

 

a co do kolegi jezeli nie masz szacunku i nie zamierzasz okazac najmniejszej kultury to ok tylko zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Posłuchaj, mogę i oczywiście mam szacunek do "normalnych ludzi" a nie do człowieka który sądząc po głosie ma ponad 16 lat a płaczę jak 5-cio latek że go zabiłem. Odkąd tu gram to Morderca cały czas próbuje mi wmówić że gram na dopalaczach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyslamem o robieniu ssa z konsoli  jak ktos wychodzi w trakcie i tlumaczy sie pingiem gdzie go nie mial moim zdaniem jest odpalony ja dema nie bede rozpisywal bo sy to  nie demko nagrane zeby je opisywac po prostu uciekl przed nimi i tyle a gdy sie wyjdzie z csa jak sam luki wiesz kasuje sieco bylo wczesniej

 

 

 

czy przy kazdych ssach mam robic scren ze je robilem? chyba nie

 

 

 

Morderca zaraz je rozpisze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ss dostałeś runde wcześnej.. a znikasz w nastepnej kiedy to nagle ping ci sie robi 1200. ciekawa sprawa..  i co lepsze w amx jest napisane ze dostałeś bana 19:05:12 a z serwera znikles. o 19.06 i 20s

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

To może nie zauważyłem tego że robisz mi ssy.... Nie mam pojęcia jak i kiedy je zacząłeś robić. Aha czyli amx robi 5 ssów w minute? ;D hahahahahahah spoko :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

UP. Dobra, widzę że nie macię żadnych dowodów że grałem na "dopalaczu". I moim zdaniem nie będziecie mieli, ponieważ zawszę grałem i zawszę będę grał czysto.

 

 

 

 

 

Poproszę o UB i o zamknięcie tego tematu (który nakręcił Morderaca, bo jestem święcie przekonany że to on chcę mnie "udupić" za to tylko że jest botem i myśli że jak ktoś go zabije to gra jest na czitach)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...