Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanko POK[E]MON

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

 

Nick:POK[E]MON

 

Wiek:21

 

Doświadczenie (w byciu adminem):kilkuletnie z przerwami.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10

 

Staż w CS-sie:4 lata

 

Steam ID :STEAM_0:1:58043718

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=POK%5BE%5DMON&Search=Search

 

Dlaczego TY .!:spedzam duzo czasu na serwerze gram w takich godzinach co czasami  nie ma adminow, a trzeba posprzatac na serwerze, mam duze doswiadczenie mialem serwerownie z kolega CS-pograj.pl , i wiele innych pozycji na innych sieciach, mysle ze przyda sie moja pomoc.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2/3 godz czasami wiecej

 

Kontakt:Steam/forum.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Uważam, że Pokemon powinien zostać adminem, potrafi grać w csa, ma doświadczenie, do tego jest komunikatywny i ogarnięty.

 

Jeśli mój skromny głos ma jakikolwiek wpływ na to, czy zostanie adminem, to jestem jak najbardziej na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pokemon mój człowiek, jest ogarnięty, wiek+, steam +, godziny +, nic tylko brać. NA TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak, ma mikrofon i jest ogarnięty a poza tym jest bardzo przystojny i w kościele go co niedzielę widzę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co to za wypowiedzi wyżej ??  "jest bardzo przystojny i w kościele go widze co niedziele" te wypowiedzi nie przekonują H@ aby taką osobę wziaść na stanowiska admina.Ja jestem jak narazie na NIE,nie spotkałem się jeszcze ani razu żebyś zgłaszał mi cheaty na u@ lub steam,grasz bo grasz,tak więc myśle że jeszcze troche poczekać z tym podaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rep ma racje tez nie dostalem zadnego info o czitach od tego uzytkownika:) jedynie co moge powiedziec gracz igarnia i kuktura na najwyzszym poziomie jeszcze ani raz nie widzialem zeby z kims popadal w zbedne dyskusje;) dla mnie neutral chodz glupio to brzmi ale wiekszosc przemawia na tak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo sympatyczny gość, mi na steamie bardzo często zgłasza 'podejrzanych', gra czesto i gęsto. Jestem na TAK, zdecydowanie. Mamy mały deficyt adminów - stan aktualny na TERAZ (godzinia 23.08) a tutaj tylko ja z Administracji. A wakacje sie zaczęły i będzie adminów coraz mniej. 

 

 

Jestem na TAK, z całą odpowiedzialnością ;)

 

PS. Nawet pisał mi że jest absynentem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak Najbardziej na tak jest godzina 01:13 dużo osób gra ale brakuje Admina Chłopak ogarnia i często jest na serwerze jak najbardziej na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...