Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

Warto spróbować

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Szymon

 

2. Kontakt: steam, pw, tel, fb

 

3. Lokalizacja: Kartuzy Stolica Kaszub

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2-5h

 

5. Posty (min.200 sensownych): mam

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym zadbać o porządek na forum, również upilnować, by żaden z graczy nie łamał regulaminów.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Zależy, jaki dział przydzieli mi Super Moderator. Mogę zajmować się każdym działem, bez wyjątku.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: posiadam

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: również posiadam

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 3

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jestem wesolutki, słychać i widać na serwerze, dobry kontakt z ludźmi, sympatyczny,

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Przez 8 miesięcy byłem moderatorem, w obsłudze skryptu radze sobie 7,5, ale można jeszcze poprawić wiedzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Jako redaktor często nie spisywałeś się stylistycznie oraz było sporo błędów w Twoich pracach. Od moderatorów oczekujemy nienagannej perfekcyjności jak i dużej aktywności której Ci brakuje 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...