Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]odwołanie od bana zawisza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:zawisza serwer: Only DD2

Godzina, data zdarzenia: 13:17 2014-07-10

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:

 

Your SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 2019095479 '

 

Your IP : ' 217.98.60.45 '

Uzasadnienie: Prosze mi wytłumaczyc jakim cudem dostałem bana za resp jezeli stałem w tym miejscu zaznaczonym na zdjeciu.

 

 

 

PS: Przepraszam ale zapomniałem dodac prefiks

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem bardzo ciekawy jego zdania na ten temat poniewaz z jego punktu widzenia cała mapa poza BS to jest resp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

po sprawdzeniu hltv (23:00:00 - 24:00:00) stwierdzam, że bana dostałeś słusznie a czy za respa czy cele to jest już kwestia dyskusji co też jest już czynione, ponieważ wg jednego admina resp liczy się tak:

 

 

 

124vrmc.jpg

 

 

 

a wg mnie tak: - czerwona linia

 

 

 

 

 

 

1a7ce1ffd4d9c1d7med.png

 

 

 

 

wczoraj w nocy pisałem o tym z adminem i mamy wam dawać bany za cele nie za respa co też będę czynił; bo stanie ponad 1,5 minuty z 2 na "respie" (nie wykonywanie celów mapy, kampienie, lecenie na fragi) zakrawa o pomstę do nieba, chciałbym również dodać, że wcześniej nie dostałeś bana bo czekałem na jakikolwiek ruch sugerujący chociaż chęć wykonania celu (co zresztą widać na demku); do tego co chwilę pojawia się informacja, że tt NIE MOŻE przebywać dłużej na respie niż 1 minuta co na pewno wiesz, bo jesteś stałym graczem tego serwera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak tak ale rash z AWP jezeli zostałem sam na mapie to nie był by dobry pomysł. Byłem chwile AFK zastrzelilem jednego faceta a drugi skanował mnie przez skrzynie to co miałem na pałe wyskoczyc ? Twoja definija respa jest bardzo ciekawe bo z tego co sie orientuje to przed trupem jeszcze nigd nie rozpoczał rundy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja tylko napiszę, że wielokrotnie widziałem jak niektórzy admini nadużywają slay'ów, a także bezsensownie poganiają graczy tekstami typu paka/cele. Niejednokrotnie odniosłem wrażenie że ktoś dostał slay'a, tylko dlatego żeby szybciej następna runda się zaczęła. Jak ktoś zostaje sam na 5-6 to ciężko aby szedł pake rozbrajać, albo szedł szukać paki za wszelką cenę będąc T. To samo tyczy się zachowania broni, w sytuacji gdzie wiadomo że się nie zdąży na bs'a, brak defa, mało hp, a T i tak wychodzą z bs'a żeby zabić kilku pozostałych CT'ków. Pewne zagrywki taktyczne w tej grze obowiązują, myślenie też jest częścią tej gry, ale niestety niektórzy admini moim zdaniem ignorują te 2 aspekty tej gry i bezmyślnie starają się egzekwować regulamin serwera.

 

 

UPDATE: Dział dla mnie ;) , bo jeszcze do niedawna miałem admina na tym serwie i opisane przeze mnie sytuacje widziałem zarówno będąc adminem jak i zwykłym graczem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ban jak najbardziej sluszny jedynie zly powod bana nie resp tylko cele w zadnej rundzie nie przejawiles najmnieszej ochoty zdobycia bsa 

 

co do slayowania itd prosze to ogarniczyc ostrzegamy graczy na y@ jezeli to nie skutkuje mozna banowac na 5 min 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli gracz zostaje sam na pół teamu przeciwnego, nie ma sensu skazywać go na pożarcie, normalna sprawa. Jeśli zaś notorycznie obija się na respie i w jego okolicach, odpoczynek jest jak najbardziej wskazany. Proszę adminów o konkretne tytułowanie banów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...