Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][DD2+DM] Prośba o UB - ADAMSON

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: ADAMSON

Godzina, data zdarzenia: 9 lipca 2014 roku, godzina bana: około 11:05

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:7158383

Uzasadnienie: Nie rozumiem decyzji admina odpisującego w moim temacie ze screenshotami (a tym samym admina banującego). Dlaczego uznał on moje pliki za modyfikowane? Bo nie miały w nazwie końcówki "00", "01","02", "03","04", tylko "05","06","07", "08","09"?  Ssy zostały wrzucone na forum kilka minut po otrzymaniu bana, kiedy ja miałem niby modyfikować ssy? Ludzie, nie osłabiajcie mnie! Poza tym, posiadam słuchawki, które bardzo pomagają mi w grze. Gram już trochę w tę grę i nigdy nie zdarzyło mi się trafić na taką sytuację, gdy moja prośba o UB poparta prawdziwymi dowodami niewinności została odrzucona! Proszę o wypowiedź jakiegoś innego admina i ponowne rozpatrzenie mojego tematu i uprzejmie proszę administrację o UB. Szczerze ubolewam nad tą decyzją Pana  TiBlU - czyżby niedowiarek? Nie wiem.

 

Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam popełniłem pomyłkę coś mi się pomyliło UB w grze już jest :)

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A mogę wiedzieć po co są te pierwsze cztery pliki z innego serwera ? Admin pewnie dlatego pomyślał, że modyfikowane, gdyż są one w innym formacie.

 

 

 

@@ Up

 

 

 

W takim razie  temat zamykam. A gracza na przyszłość proszę o wstawienie ss'ów tylko z naszego serwera, a nie pomieszane z jakimś innym :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...