Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]!?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Morderca

Godzina, data zdarzenia: 23 / 07/07/2014

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: Dziecko o nazwie ,,

 

RaszuRPK

" które jest notorycznie zabjiane.. placze.. bu haha po prostu mam beke.. i ze jego placz jest tak wielki i jego konfidenctwo.. to za kazdy moj wyraz wylgarny robi ss i wstawa na forum za co mam dostać bana.. smieszne deko.. co lepsze.,. ostania jego skarga.. nie ma adresata..,,http://www.iv.pl/ima...66001513773.jpg" to po 1. po.. 2 nie zabił mnie on.. tylko sie spłapakł.. tyraliśmy sie na ts.. ale sam nie potrafił musiał wsiaśc sobie jakieś kolejnego dzieciaka. i translatory głosu udajać 18+ bu ahah co mnei całkiem rozboirło.. no i widać co robi cały dzień siedzi w domu i czeka aż napisze brzydtkie słowo.. po prostu masakra.. bo go bjie.. i daje na niego info na ts.. smiech na sali.. z dziecka.. decyzje zostawiam komuś wyzej :)

 

 

 

Z powazaniem JA >>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Twój nick podczas gry: Morderca

Godzina, data zdarzenia: 23 / 07/07/2014

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie: Dziecko o nazwie ,,

 

RaszuRPK

" które jest notorycznie zabjiane.. placze.. bu haha po prostu mam beke.. i ze jego placz jest tak wielki i jego konfidenctwo.. to za kazdy moj wyraz wylgarny robi ss i wstawa na forum za co mam dostać bana.. smieszne deko.. co lepsze.,. ostania jego skarga.. nie ma adresata..,,http://www.iv.pl/ima...66001513773.jpg" to po 1. po.. 2 nie zabił mnie on.. tylko sie spłapakł.. tyraliśmy sie na ts.. ale sam nie potrafił musiał wsiaśc sobie jakieś kolejnego dzieciaka. i translatory głosu udajać 18+ bu ahah co mnei całkiem rozboirło.. no i widać co robi cały dzień siedzi w domu i czeka aż napisze brzydtkie

słowo.. po prostu masakra.. bo go bjie.. i daje na niego info na ts.. smiech na sali.. z dziecka.. decyzje zostawiam komuś wyzej :)

 

 

 

Z powazaniem JA >>

 

 

8)  

 

Morderca jbc kanał 25 na ts

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca po 1 nie nazywaj graczy dziećmi( nie będziemy tu dowodzić kto ile ma lat) ,ani konfidentami , nie znasz ich osobiście wiec nie wypada ich tak nazywać osoba taka jak ty powinna to wiedzieć. Co do gry gracza to powiem nie ma się tu z czego śmiać każdy gra jak potrafi. Co do ostatniej skargi adresat się tam nie liczy ,nie ważne kto Cie zabił  , nie powinieneś się tak zachować i pewnie o tym również wiesz , to jest tylko gra nie ma się co tak denerwować  .Sprawy z ts nie będę poruszał choć wiem ze było tam dość nie miło ,mogłeś to komuś zgłosić jeśli gracz Cie obraził .lub jeśli jego zachowanie było nieodpowiednie .Co gracz robi w domu o tez raczej nie twoja sprawa , jesli racz sie Ciebie uczepił w ten sposób zer tak powiem to musisz się porostu pilnować i zachowywać kulturę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...