Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: KWSICA

Godzina, data zdarzenia: ok. 14:45-15:00

Mapa: CS_Militia

STEAM_ID / IP: VALVE_0 : 0 : 314462670 178.235.164.230

Uzasadnienie: Odbanowanie.

 

 

Witam. Dostałem dosłownie 15 minut temu iformację: 

 

 

 

 Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : KWSICA 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

 

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxba

 

Jestem niewinny i chciałbym to wyjaśnić. Nie chcę podważać wieku czy słuszności działania admina ale chyba się pomylił. Jaki jest dokładny powód zbanowania? Dodam, że bana otrzymałem w momencie kiedy byłem w posiadaniu "perka" ammo bez liku. Więc leciałem i strzelałem ile wlezie. To jest chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie. Jeśli za to jest ban to się z tym zgodzę bo regulaminu nie czytałem (chyba jak większość).  Lecz nie w tym rzecz. Przeszukałem swój komputer w celu wstawienia screenów z tej mapki lecz nie mam ich zapisanych na komputerze. Czytałem na necie, że ludzie też mieli takie problemy.  Prosiłbym o jakieś wytłumaczenie. Małoletnich graczy i innych napinaczy prosiłbym o wstrzymanie się przed głupimi komentarzami :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

sluchaj nie winny jestes to wstaw screeny i zapraszam do gry. Dla mnie ewidentnie grales tak jakbys mial WH :) . Wstaw screeny i zapraszam do wspolnej zabawy  

 

 A perk nie ma tu nic do znaczenia to ze siedzi admin na specu to nie znaczy ze go nie ma przy kompie :0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak jakbym miał wh? Przecież głupi nie jestem i nie ma ich na kompie. Za stary koń jestem na jakies ubarwienia. Od 2000 roku z przerwami gram w cs'a wiec badzmy jednak powazni. Jest jakis inny sposob? Chyba, żę admin sprawdzi logi z serwera i pokaże wam, że zrobił ssy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...