Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie Rejzor.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Rejzor. (wczesniej SkuLL)

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże, od gówniarza się adminowało na różnych sieciach ;p

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 9 lat

Steam ID :  STEAM_0:1:22500144

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:

http://www.gametracker.com/player/Rejzor./80.72.40.110:27026/ (Obecne)

http://www.gametracker.com/player/SkuLL/80.72.40.110:27026/ (starsze)

Dlaczego TY .!: Wydaję mi się, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, gdyż nocami i nad ranem jest bardzo mała aktywność adminów, a ja w tych porach najczęściej siedzę. Pomimo to, jestem osobą bezkompromisową (a w tych czasach bardzo rzadko moim zdaniem o takich ludzi, którzy bez względu na relacje z graczem wymierzają mu odpowiednią karę). No minusem jest to, że łatwo się denerwuję ; można to zauważyć.. Ale myślę, że z czasem opanuję swoje nerwy ;p

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: heh, tutaj jest różnie, ale przeważnie 3-4 godzinki w dzień i od cały wieczór (plus jak trzeba, noc).Minus też jest no.. mała aktywność na forum, ale spokojnie nadrobię ;) I najważniejsze.. Umiem odróżnić cheat'a od skilla. Nie wiem czy to będzie miało jakiś konkretny wpływ na decyzję, ale mogę się pochwalić półtora rocznym stażem jako sędzia na Anticheat.pl :)

Kontakt: Rejzorig.| mix off

 

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie kandydatury ;)

 

@piff.paff wcześniej grałem na SkuLL - na tym nicku byłem wcześniej najbardziej rozpoznawalny.. grałem od początku (bodajże od stycznia)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to samo nie kojarze ani troche;( dla mnie Admin powinien opanowac swoje nerwy i musi umiec sobie z tym radzic;) Najpierw proponuje popracowac nad soba:) bo zlosc pieknosci szkodzi.. ;p a jezeli chodzi o forum to wszyscy tak mowili a w ogole sie tym pozniej nie interesowali:) tak wiec Jestem na Nie :) przykro mi:(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...