Skocz do zawartości
Mas3lko

[PRZYJĘTY]Podanie o admina [Mas3lko]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mas3lko

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Niewiem miałem admina na 2 serwerach ale zrezygnowałem :). Potem odeszłem z sieci bo już sie sypało i  była dziwna atmosfera i tak trafilem tutaj

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8

Staż w CS-sie: około 6 lat z przerwami

Steam / NonSteam: NonSteam [Nie jest wymagany steam] [Ale w niedługim czasie powinienem kupić]

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Mas3lko/80.72.40.110:27034/ [może niema 30 ale sie staram :P]

Dlaczego TY .!: Ponieważ chciałbym ogarnąc serwer. Chciałbym aby ludzie na serwerze nie wołali ciągle o admina gdy jest cziter albo soć innego. Gram dużo na serwerze może niemam 30h jeszcze ale staram sie o to gram ile moge :P ale wiadomo jest też zycie prywatne :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy ile mam czasu

Kontakt: GG 42472019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę negował, bo kolegę znam z ts'a. Można z nim pogadać, ogarnięty, uprzejmy. Chętny do pomocy przy serwerze, zgłasza problemy itp. Może i nie spełnia wymagań, ale zawsze można dać mu na próbę na dwa tygodnie. O tym, że steam już niedługo będzie też mi mówił. Wakacje myślę że sprawią, że godzinki będą już za kilka dni nabite. Ode mnie masz TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK ......   powody są następujące                                   

1.aktywność                                    

2.fajny gościu                                 

3.Myślę że da rade                         

4.Nie ma wielu Adminów                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bedzie ze maselka przesladuje :D Gralem z nim na innej serwerowni, jako admin sprawuje sie dobrze :D lecz troszku kultury mu brakuje :D tzn nie wiem jak teraz ale moze sie ogarnal :P Mialem z nim spory ale mimo tego jestem na Tak :)

 

Jest dobrym adminem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na nie .

 

 

 

Zgrywa pozory że jest dobrze wychowany , ale to nie prawda jeśli mu coś nie idzie po myśli , wyzwie Cie , dobrze go kojarze z ...

 

brak kultury

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie grając zbyt często na COD 500k już. 

 

Niby wszystko ładnie pięknie ale wasze wypowiedzi są niezrównoważone. 

 

Ja bym jeszcze poczekał, aktywność na forum jak i na serwerze oraz Shoutbox. 

 

Zobaczymy czy "łatwo wybucha".

 

Przy okazji nabijesz sobie 30h, dodatkowy +.

 

Bo niby paru Cię z na z dobrej strony a paru z tej złej, więc za bardzo nie wiem/wiemy komu ufać :).

 

Moim zdaniem nie.

 

Choć tylko dlatego, że ja bym poczekał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja od razu ostrzegam, że może skończyć się to tak jak z bucza. Teraz udaje miłego i fajnego ale potrafi zachowywać całkowicie żałośnie, w szczególności na ts. Gdyby miał kolegę na wysokim stanowisku to pokazał by jaki jest naprawdę, a tak to udaje miłego i grzecznego. Nawet nie wiem czy na pewno ma te 16 lat. Mam co do tego wątpliwości. Szczerze odradzam dawanie mu jakiejkolwiek rangi na forum czy serwerach ponieważ prędzej czy później źle się to skończy. Raz już ostrzegałem Was przed wspomnianym wyżej osobnikiem i cóż, miałem rację. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra jak tak wszyscy mnie niby znają albo kłamią to od razu odrzućcie bo po co macie juz mnie obrażac i oceniać jaki jestem jak mnie nie znacie ??? Moze i byłem przedtem troche wybuchowy ale juz sie powoli poprawiam. Dotego jest może ze 3 adminów na serwie którzy wchodzą raz na tydzień. Połowa osób która sie wypowiada nie zna mnie albo wogóle ze mna nie gada na ts ani niegra na 500k wiec po co sie wypowiadać. Kolejna moja uwago to H@ podejmuje decyzje komu dać admina a  komu nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale kolego dlaczego tak agresywnie ? Ja tez dość długo czekałem na odrzucenie albo przyjęcie mojego podania na tym serwerze. A jak ciągle będziesz pisał do H@ żeby podjęli decyzję to w końcu któryś się wkurzy i zamknie to twoje podanie :D Wiec zamiast siedzieć na forum i sprawdzać podanie wejdź na serwer nagraj parę demek i wróć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...