Skocz do zawartości
Gość

[UB]Ban SolsoY

Rekomendowane odpowiedzi

Z gory przepraszam jesli mieszcze posta zle, badz w zlym dziale;/

 

 

Nie wiem jak mam zagadac poniewaz nikogo tu nie znam... Zaczne od poczatku.

 

 

Dwa dni temu kolo godziny 15-ej gralem na DD2#1 (80.72.43.106:27027) na nicku SolsoY Steam.

 

Nagle weszlo dwoch haxow i byli po przeciwnych teamach ale jeden z nich mial podobny nick do mojego "So|soY"

 

wiadomo ze nikt nie lubi grac z takimi i prawie kazdy poszedl na "specta" ja rowniez..... Po chwili wszedl admin i bach polecial ban i dla mnie

 

z dopiskiem"wypier....." nie wiem ktory to admin bo w konsoli nie ma nic, ani daty, ani admin banujacy....nic a nawet admin nie patrzal ze bylo

 

dwoch o podobnych nickach a jeden z nich mial steama;/ Glupio mi tak tu pisac.... po chwili kiedy dostalem bana pisalem na forum na "shoutbox"

 

tez nie zdazylem nic wyjasnic bo polecial ban i na forum;/ Nie wiedzialem juz co mam zrobic wiec napisalem do pierwszego lepszego(znanego mi) nicku

 

z gry "ascxw" z ktorym w danym momencie gralem. Wyjasnilem ze mogla zajsc pomylka i mnie zrozumial bo odbanowane mnie na forum, w grze jeszcze mam bana

 

ale jak juz wczeniej pisalem nie wiem z kim mam pisac, moge nawet wejsc na ts'a pogadac ale tez nie wiem z kim;/

 

 

Prosze obejrzec demo z HLTV jesli nikt mi tu nie chce zaufac;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomyliłem się co do ciebie, ale ten drugi gracz miał prawie identyczny nick i musiałem cię zbanować zamiast niego. Oczywiście dostajesz ub i przepraszam cię za zaistniałą sytuacje.

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...