Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Mapcycle (może votemap) + dodanie nowych map

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grając na serwerze zauważyłem pewną zależność, a mianowicie jest pod rząd grane parę "znanych i lubianych map" , następnie parę map pod rząd granych tych mniej znanych i lubianych. Co za tym idzie ? Ilość ludzi, wiadomo kiedy jest ich więcej, a kiedy mniej. Co mam na myśli ? To aby zrobić "przekładany mapcycle" Tzn. Jedna mapa "znana i lubiana" druga mapa "mniej znana i lubiana" i taki przekładaniec przez większość mapcycle. Chodzi też o to , żeby rozdzielić wszelakie dusty, pare map między sobą.

 

 

 

Moje przykładowe mapcycle z dodaniem nowych map.

 

 

 

1.de_inferno

 

2.de_mirage

 

3.de_airstrip <-- trzeba dodać

 

4.de_kabul

 

5.cs_assault <-- Tak, wiem, że to serwer FFA, ale mamy drugi FFAESL Map gdzie można pograć klasyczne mapy.

 

6.de_dust2

 

7.nth_lets_take_the_mothers_tank <-- zajebista mapka, na Nasz serwer w sam raz!

 

8.de_chateau <-- trzeba dodać

 

9.de_cpl_mill

 

10.de_storm <-- trzeba dodać

 

11.de_nuke

 

12.cs_militia <-- trzeba dodać

 

13.de_alexandra

 

14.de_dust

 

15. as_oilrig <-- trzeba dodać

 

16.cs_office

 

17.de_cpl_fire <-- trzeba dodać

 

18.de_westwood

 

19.cs_siege <-- trzeba dodać

 

20.de_train

 

21.de_torn <-- trzeba dodać

 

22.de_dust2002

 

23.cs_havana <-- trzeba dodać

 

24.de_eldorado

 

25.de_prodigy <-- trzeba dodać

 

26.cs_italy

 

27.de_dust4ever <-- trzeba dodać

 

28.de_hell

 

29.de_cbble

 

30.cs_rio <-- trzeba dodać

 

31.de_vertigo <-- też chyba trzeba dodać ?

 

32.de_aztec

 

33.de_tuscan

 

34.de_piranesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja jednak jestem za tym aby spróbować wprowadzić votemap. Mapa nie może powtarzać się z częstotliwością pięciu-sześciu map. A ilość nominowanych map do vote to 4-5.

 

Moim zdaniem nie będzie tak, że będą ciągle te same mapy, ponieważ jest duża ilość stałych graczy, którzy namówią innych na głosowanie na daną mapę, zresztą na początku danej mapy można nominować te rzadkie mapy i innego wyjścia ludzie mieć nie będą.

 

Może przetestujemy to ? Trochę się naprodukowałem, więc nie zlejcie sprawy :)

 

 

 

Notka do adminów : Jeżeli mapcycle albo votemap zostaną zaakceptowane, nie ma dawania vote na nowe mapy, trzymamy się cyklu.

 

 

 

aha, H@ nie zapomnijcie o dostosowaniu mapy do 32 osób żeby nie było znowu cyrków/.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, nie, odpada...Podobne eksperymenty kończyły się już klapą. Owszem, można kilka mniej znanych map dodać do mc, ale przeplatanka na zasadzie znana-nieznana nie wchodzi w grę.  Zostawiamy mapcycle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie, nie, odpada...Podobne eksperymenty kończyły się już klapą. Owszem, można kilka mniej znanych map dodać do mc, ale przeplatanka na zasadzie znana-nieznana nie wchodzi w grę.  Zostawiamy mapcycle.

 

 

 

 

 

 

No dobrze, zatem proponuję chociaż dodać mapy, które zaproponowałem, są godne uwagi i bardzo grywalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W porach wieczornych codziennie lecą te same mapy. Nie wspomnę o tym że de_dust2 leci kilka razy dziennie. Jakieś zmiany drobne by się przydały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozumiem, że nie dodajemy żadnych z wyżej wymienionych map i męczymy woła dalej tymi samymi w kółko ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodanie kilku map to jest bardzo dobry pomysł o jestem za . Co prawda udzie narzekają , że nie znają jakiejś mapy , chcą grać standardowe dd2, inf które lecą na FFA w kółko.. A te mapy mają na innych serwerach , więc tam śmiało mogą na nich pograć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...