Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]BAN ZOMBIE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Rogal

Godzina, data zdarzenia:20.14

Mapa:zm_snowbase3

STEAM_ID / IP:'STEAM_0:1:54592245

Uzasadnienie:Dostałem nie słusznie bana ponieważ nie zadawałem adminie "Neq" dmg , czyli nie zabijałem pierwszego zombie podczas gry z bazuły. Było ich 2 wtedy zadałem dmg ban 100% nie słuszny wiem ,że to tylko 30 min ale bez przesady...Jako admin lubię cię ale to było nie słusznie a moje staty na tej mapie poszły w P@@@@ xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neq wiem ,że nie można skoro 2 zombie stały koło siebie i ten pierwszy dostało to powinieneś dać upomnienie.Nie specjalnie celowałem w tego "1" Nic tak nie boli jak te staty które zmarnowałeś.Pozdrawiam wina w 25% po mojej stronie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich akcjach demko by pomogło ale jak widać server nie posiada HLTV. SS by tu nie pomogło. A jeszcze jedno skoro było ich "2" to skąd maiłem wiedzieć ,że ten "1"  jestem tym "1" ? xD 

 

Przytoczę temat http://multi-head.pl/topic/32804-ban-od-neq-na-zm-dal-freelove/

 

next opis na admina.Ale dobra nie  ma co odczekam za 25% winy po mojej stronie. Ale na następnym razem Neq nie śpiesz się tylko zapytaj...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Strzelanie z bazooki do pierwszego zombie karane jest banem do 1 godziny.

A że na serwerze nie ba HLTV broni mnie ten punkt regulaminu.

 

 

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

Po za tym ban tylko na 30 min nie widzę większego powodu aby dalej to ciągnąć.

 

Dla mnie to tyle ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NeQ, regulamin regulaminem, ale niekiedy odruchy ludzkie są wskazane. Komunikacja na linii gracz-admin jak najbardziej mile widziana. Wracajcie do gry i nie utrudniajcie sobie życia.

 

 

 

BTW. Powody staraj się dobierać w zgodzie z naszą ortografią. Gracze na wszystko zwracają uwagę i wystawiają opinie nam wszystkim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neq wiele wątpliwość wciągasz w ten post. Było ich "2" to wtedy nawalam z bazuły a ,że ten "1" dostał dmg no to bez przesady.

 

  1. Strzelanie z bazooki do pierwszego zombie karane jest banem do 1 godziny.

Tu by można trochę było pogadać bo . było ich "2"

 

A drugi temat do obgadania "1" zombi zaraża np. 5 Playerów stoją koło siebie to co mam nie bić z bazuły bo ten "1" jest z nimi i mam wybierać który to? 

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/32804-ban-od-neq-na-zm-dal-freelove/ 

 

 

 

to samo piszesz co w tamtym temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...