Skocz do zawartości
DeTeX

Podanie VeX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VeX

Wiek: 16lat (17 w maju)

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na paru znanych sieciach i potrafię rozróżnic cheatera od pro playera

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: Około 6 lat (dużo grałem na non-steam ale zakupiłem sobie w zeszłym roku cs-a na steam i mam ok. 500 godzin)

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą sprawiedliwą oraz bez konfliktową na serwerze zachowuje sie spokojnie i kulturalnie . Potrafię wypatrzec osobę z dobrze skonfigurowaną pomocą namierzania czyli powszechnie znany AimBot. Zgłaszam na u@ osoby łamiące regulamin np. chodzące po TxT , bugujące trutki , czy stawiające SG w nieprawidłowym miejscu lub w niedozwolonej ilości. A tak o sobie ogólnie to jestem Szymon na codzień uczęszczam do Liceum o profilu mat-inf :D Uwielbiam jeździc na rowerze górskim i pykac wieczorami w gierki.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu cienko z czasem ale staram się ile moge a w weekend moge siedziec nieograniczoną ilośc czasu.

Kontakt: GG/Steam/Ts3

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Vex/80.72.34.124:27034/(GT nie zaciekawy z tego tygodnia ponieważ 1 tydzień szkoły po feriach to mam troche na głowie lecz jestem aktywny wtedy kiedy tylko moge / 21 rank)

 

Proszę o rozpatrzenie podania i swoją ocene na mój temat.

Pozdrawia VeX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie masz same plusy z wyjątkiem godzin. W ostatnim miesiącu, tylko 2 tygodnie (ten tydzień mizerny), z czego niecałe 30h przegranych. Jak na razie jestem na nie, ale wstrzymał bym się z odrzuceniem podaniem 1 tydzień, i jeśli wykaże się dobrą aktywnością przez ten czas,  to zmienię zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie samo zdanie jak Atsui i beenk. Pokaż przez najbliższy tydzień jak bardzo ci zależy na tym stanowisku (Częściej odzywaj się przez mikro aby ludzie mogli cie lepiej poznać, Popraw aktywność w grze ten tydzień był bardzo słaby), jeśli zobaczę różnicę to zmienię zdanie i będę na tak. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...