Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]DD2 + DM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Denio lub dns

Godzina, data zdarzenia: nie pamiętam

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: 89.66.139.2

Uzasadnienie:

 

 

Witam, a więc dostałem bana jakieś 2, 3 tygodnie temu na DM - D2, sprawdziłem w cstrike, ale nie znalazłem ss, szukałem jpg więc pewnie dlatego, nie wiedziałem, że strzela się teraz w jakimiś innym formacie. Sprawę olałem, nie chciało mi się drążyć tematu, ponieważ sam sposób w jaki zostałem zbanowany był dla mnie śmieszny. Zero patrzenia na mnie, pograłem chwilę i ban + ss . Myślałem, że na wszystkie serwery, ale jak zobaczyłem, że na FFA, gdzie zwykle grywam jest czysto to to olałem, na DM byłem pierwszy raz i nawet się później nie łączyłem z nim.

 

 

Teraz dostałem bana na FFA - ss czyste, ale wyszło, że mam bana na DM, więc nie ma unbana.

 

 

Proszę o rozpatrzenie, jeśli uważacie, że nie powinno być ub to trudno, ale myślę, że czyste ss z FFA też powinny być jakimś wyznacznikiem.

 

 

Jeśli jest taka potrzeba to mogę poszukać tych ss, nie wiem tylko kiedy to dokładnie było

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałeś na aktywnym banie, więc ub nie dostaniesz. Jedyne co możesz zrobić żeby uzyskać ub, to 100 reklam sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...