Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Czochrany Bober

Godzina, data zdarzenia:Ciągle robią mi koło tyłka

Mapa:

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:

 

Witam . Nie rozumie dlaczego mam dostać bana na 24 godziny ? Przeciez żadna ze skarg procz tej ostatniej nie była uzasadniona i bez dowodow .Dlaczego mam dostac bana za uzycie knife blink na swarmie 24 h ? Uzylem tego knife ale nie zauwazylem ze jest swarm do tego nikogo nie zabilem nim . Wiem że wpłyneło na decyzje adonai29 2 osoby które mnie nie lubią bardzo bo tylko ja ośmielam im się wyrazić swoje zdanie i za to mnie gnebią na kazdym kroku . Myśle że potraficie być sprawiedliwi i zważac na 2 strony problemu a nie tylko na jedna . Od dłuższego czasu 2 graczy probuje sie mnie pozbyc na wszelkie sposoby i ze wszystkiego robią afery, a prawda jest taka że tylko bronie swojego gdyż nie pozwole się obrażać, co im sie nie podoba. Za uzycie knife nie ma tak duzej kary , a tamte skargi są bez podstawne i nic nie wnoszą. Prosze Was o rozpatrzenie sprawy gdyż ban 24 h za knife blink na swarmie (co kazdemu czasem sie zdarzy z niedopatrzenia) jest wysoce nie sprawiedliwy. Z góry dziękuje i przepraszam za zajety czas. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...