Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB][Only DD2/INF/NUKE] Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: 3.14

Godzina, data zdarzenia: około 15:00 14.06.2014

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 4 : 397108357 / 178.43.10.134

Uzasadnienie: Więc od początku. Przedwczoraj dostałem bana i wczoraj wrzuciłem ssy (rozpatrzone pozytywnie), dzisiaj dostałem chyba 2 razy bana za rzekome czity (wrzuciłem ss i nic nie wykazują, dostałem UB) i chyba 2 bany za to że "ban jest aktywny" (chociaż dostałem UB więc nie rozumiem dlaczego). Ile mam tych banów jeszcze dostać? Teraz znowu dostałem bana i właśnie miałem wrzucić ss ale admin napisał że czas na odwołanie minął, jak to minął bo nie rozumiem? Wy sobie jakieś jaja robicie? Bany z tyłka, po 5 minutach gry stwierdzacie że mam czity bo mam dobre staty (śmiech).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/topic/31989-ubscreeny-314/#entry177428 w tym temacie Jar luki wyraźnie napisał. Bana dostałeś 12.06.2014 a odwołanie złożyłeś 13.06.2014 . Wychodzi na to, że minęło 24h czyli czas w którym jest możliwość złożenia odwołania. Po tych 24h jedyną możliwością UB jest 100 reklam.  Prosiłbym o kogoś wyżej o podjęcie decyzji w tej sprawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...