Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Unban mojej konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze administratora serwera cod 400 lvl klany/wyzwania aby odbanował moją konsole ponieważ nie używałem zadnich czitów ani nie miałem wh po prostu dobrze gra mi szła i miałem duzo killi poprostu więc nie wiem z jakiej przyczyny dostałem takiego bana . Prosze o odbanowanie mnie gram nickiem mafia$tyle$.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konsola odbanowana. Żeby z niej skorzystać klikamy na klawiaturze taki symbol ~. Gratuluję. Na odwołanie od tej decyzji przysługują Ci 3 sekundy i 18 setnych. Czas minął.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostały ci 2h na wrzucenie ss'ów, które wczoraj zrobił ci admin (http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/). Ban na konsolę już zdjęty, zatem temat przenoszę tam, gdzie jego miejsce. Czekamy jeszcze za screenami, abyś mógł wejść na serwer.

 

 

 

@edit:

 

Miejsce tego tematu to "Kosz", także przepraszam za wprowadzenie w błąd. Mimo wszystko jeszcze tym razem zrobię wyjątek i wrzucę go w odwołania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...