Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Bober sobie lekko przegina

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: ostatnie 3 dni.

Nick admina/gracza, który zawinił: Bober23

Dowody:

 

 

Bober23 :  zamknij morde Julian dziwko jebana

 

*** R? killed :aMea: with a headshot from infection ***

n4rMoo! (RADIO): Fire in the hole!

 [serwer]  W celu kupna VIP'a prosimy odwiedzic nasz sklep http://multi-head.pl/sklep/

n4rMoo! (RADIO): Fire in the hole!

Bober23 :  sam na assasinie  zabijales przez sciane

 

All That Remains (RADIO): Fire in the hole!

Marchewa :  /lm

 

Marchewa killed R? with ak47

[V.I.P] All That Remains :  /lm

 

Noga Pudziana (RADIO): Fire in the hole!

 [Regulamin]  Nie  zarazamy przez sciany/okna/sufity

All That Remains (RADIO): Fire in the hole!

 [serwer]  Aby zobaczyc regulamin wpisz na say'u /regulamin

n4rMoo! (RADIO): Fire in the hole!

*** grube ][_, ([]) ][_, ([]) killed R? with a headshot from m4a1 ***

Bober23 :  julian na assasinie zabijal przez szpary a teraz gra swietego

 

Noga Pudziana (RADIO): Fire in the hole!

Bober23 (RADIO): Fire in the hole!

Noga Pudziana (RADIO): Fire in the hole!

*** grube ][_, ([]) ][_, ([]) killed :aMea: with a headshot from m4a1 ***

 [Regulamin]  Na serwerze  Obowiazuje Kultura

Gracz dropped

Marchewa :  hah

 

Bober23 :  hahahaha sram na Ciebie

 

Krzysiiek dropped

*** R? killed Noga Pudziana with a headshot from infection ***

 [serwer]  Zapraszamy na nasze forum  Multi-Head.pl

Bober

Świadkowie:All that .. , Grube lolo , Marchewa i wielu innych

Uzasadnienie: cały czas cwaniakuje, obraża innych graczy, w ogóle nie przestrzega regulaminu ..

 

 

 

 

 

Nie złapałem wszystkiego z konsoli ale powiedziałem mu "że ide na forum i jest już skończony" odpisał "Twoja stara jest skończona" czy coś w tym stylu i nie pozwole na obrażanie mojej rodziny... niech sobie uważa na słowa bo może kiedyś trafić na taką osobę która nie ma jednego z rodziców czy nawet obydwojga, i wtedy najbardziej zaboli :/

 

 

do tego zaraża przez sciane, urzywa szalonego/knife na swarmach itp... zróbcie cos z tym cwaniakiem bo nie mogę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak ...Nie wypieram się że to nie ja pisałem ale po tym co ten koleś odwala stwierdzam że to i tak o wiele za mało ... Julian na asassinie zabijał przez szpary , okna itp i było ok bo nie było adma ,a gdy tylko mi coś takiego sie przydarzylo , on od razu rzucał obelgami przez mikro jak rzeznik mięsem do tego od razu z placzem lecial do adminow . Koleś wyzywa i klnie przez mikro ile wlyzie a gdy ja coś mu odpisze na te obelgi to od razu robi ssy . Jego zachowanie jest na poziomie zerowym dlatego puscily mi  juz dzisiaj nerwy gdy zaczal do All That Remains na mnie przez mikro mówic że jestem kurwa , śmiec itp . Ja po prostu mam słabe nerwy i nie moge bezczynnie słuchac jak mnie obraza i obrabia mi dupe do adminow . Rozumiem gdyby miał troche kultury i normalnie sie zwracal do tego gral zgodnie z regulaminem , ale on jest tylko grzeczny jak jest jakis admin na serwerze . Nie wyobrażam sobie by ten człowiek został adminem . On najpierw musi dorosnąć i zmadzrec w co watpie ...Do tego jego kłamstwa , czasami zdarzy mi sie zarazic kogos przez szpare ale knife nigdy w zyciu nie uzylem nawet po za swarmem bo zwyczajnie w swiecie nie wiem jak sie tego uzywa , Bezczelny kłamca...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nick na serwie: grube ][_, ([]) ][_, ([])

 

 

Owszem potwierdzam całe zajście, kiedy to ów wyżej wymieniony pięciolatek o nicku: Bober23 próbował zarazić przez "szpare" :fool:  mówiłem i tłumaczyłem przez mikro że tak nie wolno i dostanie bana.Ale nie posłuchał, ten gracz ZNA doskonale regulamin ale specjalnie go nie przestrzega... :fool:  :fool:

 

 

 

Dodam od siebie że bany za zarażanie przez ściany, bugowanie , itp. powinny być dawane przynajmniej 1/2 dni żeby ta osoba sobie to do łba wbiła.

 

Oczywiście nie znam AMX na tym serwie lecz gdyby można było zobaczyć historie banów gracza i przy wyżej wymienionym przewinieniu popełnił go Świeżak to można by dopiero mu dać bana na 30 minut, ponieważ np. dopiero co by wbił na serwer i nie przeczytał reg. 

 

 

 

Z mojej strony to tyle :)

 

 

 

 

 

Zapraszam na serwer ZM Multi-Head  8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK, przyznam się jednego fraga na assasinie zabiłem przez szparę :) ale tylko dla zabawy, i to było TYLKO RAZ !, co do mojej kultury osobistej przy moim wcześniejszym podaniu wszyscy mówili że się poprawiłem o wiele wiele i już nie klne i i dokładnie ci zacytuje to co powiedziałem do alla "Ku*wa przecież to jest gówniarz który w ogóle zasad nie przestrzega" więc nie mów mi że cię od nie wiadomo kogo wyzywałem bo wiem co mówię, i każdy na serverze to potwierdzi, i jeszcze jedno, po rodzinie to się już nawet w podstawówce nie cisneło .. a Ty i tak jesteś skończony, bo mam za dużo świadków 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz Korek napisze i poprze Juliana . Wiecie skąd to wiem? Bo Julian kazdego kto wejdzie na serwer nastawia przeciwko mnie i prosi by go poparli na forum . Ten człowiek jest załosny ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...