Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Podanie Wypas :D


CI4ST3K

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: NaWypasie

 

2. Wiek: Przez kolejne 2 miesiące 15 ^^

 

3. Doświadczenie: Byłem już moderatorem na kiliku serwerach TeamSpeak 3

 

4. Mikro (obowiązkowe): Posiadam ;)

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: Ostatnio nie bywałem, ale zaczynam siedzieć spowrotem :D Po uzyskaniu rangi 1,5 h przynajmniej :D

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Myślę, że jestes pomocny. Nawiązuje dobry kontakt z ludźmi. Sumiennie wywiązuje się z powierzonych mi obowiązków. Szybko się uczę, gdybym czegoś nie wiedział

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Przede wszystkim pomoc, która jest najważniejsza. Zadbam również o miłą atmosfere i żeby gracze mieli u nas jak najlepiej ;)

 

 

 

 

 

 

 

--------------

 

EDIT

 

--------------

 

To tylko tak zanim odrzucicie podanie.

 

Dziękuje za Wasze wypowiedzi ;) Tylko szkoda, że jak jedna osoba napisała o moich rangach, które w ogóle nie mają się do tematu i wszyscy zaczęliście pisać to samo. Wszystkie wypowiedzi tylko i wyłącznie na nie z powodu moich rang.. I jestsem pewny, że wszyscy sugerujecie się tą jedną wypowiedzią. Szkoda, że nie macie własnego zdania, ale mimo to dziękuje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już 2 rangi funkcyjne :) Zajmij się nimi. Poza tym widziałem cie może 2 razy na ts'ie.

 

 

 

 

 

edit.

 

Rangi rangami ale jakoś cię nie widać na tym TS'ie. A co do tych rang to u wielu osób kończyło się to na rezygnacji z jakiegoś stanowiska ponieważ brakowało czasu na ogarnięcie wszystkiego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TAK

 

+Ma 2 rangi i daję radę  (ma chłopak siły na 3 rangę to próbuje) 

 

+Jest krótko ale pokazuje, że mu zależy i stara się pomagać wszędzie gdzie się da 

 

+Wiek może nie jest "stary" ale bez problemu wpadnie na jakieś nowe pomysły i nas zaskoczy.

 

+Ogarnięty

 

+Szybko pokazuje, że da radę i można na nim polegać

 

 

 

Przykro mi z powodu, że podanie pewnie Ci odrzucą z powodu 2 innych rang...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Rzadko widujemy Cie na ts, są osoby z dłuższym stażem, którzy spełniają nasze kryteria 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...