Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Za dobry na ESL na admina ! Kolejna próba ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Za dobry na ESL

 

Wiek: 18 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem rok na innej sieci

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeżeli chodzi o amxmodmenu to 9/10  :) 

 

Staż w CS-sie: 3 lata NS, na STEAM 1 rok  :)

 

Steam ID: 0:0:34090416

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:  http://www.gametracker.com/player/Za%20dobry%20na%20ESL/185.36.170.7:27028/   Grałem wcześniej bardzo dużo, więc nadrabiam na GT ;)

 

Dlaczego TY .!: Składam ponownie podanie, ponieważ poprzednie zostało odrzucone za moją arogancję. Poprawiłem się, mam nadzieję że to widać na serwerze. Gram tutaj już dosyć sporo, i zawsze znajdzie się jakiś odpał  ;) Wtedy piszę na steam do innych adminów, ale wiecie jak to jest czasami może cziter uciec  :)  Ogarniam CSa, jestem w miarę kulturalny, spokojny, nie lubie konfliktów na serwerze. Sporo osób już mnie zna i myślę że nie mają mi nic do zarzucenia chyba że tylko skilla ;D Liczę na pozytywne komentarze  ;) 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia, ale średnio to jest 3-5 h dziennie  ;) 

 

Kontakt:

 

Steam : 0:0:34090416

 

Skype : Maks9876

 

GG : 1447927

 

 

 

 

 

PS. Wiem że od ostatniego podania nie minęło jeszcze 14 dni, ale uzgodniłem to z H@ Consecuente, i z jego pozwoleniem, złożyłem podanie po 7 dniach :)

 

 

 

@Edit. Napisałem że uzgodniłem to na pw z H@ Consecuente, więc niewiem w czym problem. Chyba jego decyzja jest ważna co nie ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec na wielkie nie i do odrzucenia:

 

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać minimum 14 dni od odrzucającej decyzji. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

 

Napisany przez Za dobry na ESL, 06 maj 2014

 

Wszystkich obowiązuje regulamin...

 

 

 

Wiec tak:

 

- pokazałeś swój poziom kultury przy dla jednego gracza.

 

- pozostań z nami trochę dłużej żebyśmy mogli Cię lepiej poznać.

 

neutral.

 

 

 

Dobra dam Ci szansę.

 

jestem na tak:

 

- aktywny

 

Consecuente

- czemu xD? każdy ma ograniczenia 14 dni a ten pan nie?

 

@notka

 

okej :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli ktos na dd2/inf ma dostać adma to własnie powyższy kandydat odemnie duze TAK zglasza czitow na u@ a dodatkowo nie raz slyszalem jak zwraca uwage graczowi na temat kultury 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pewnie, że na tak. Dobry, ogarnia, a to podstawa, często na serwie, ogólnie spoko typek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak , dlaczego :3 ?

 

- Aktywny

 

- Miły

 

- Wiek +

 

 

Gralem na pierwszej sieci , drugiej i trzeciej , teraz serwer jest tutaj , widzę gracza często i nadaję się na funkcję administratora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...