Skocz do zawartości
Gość

Fragmovie znaleziony na YT

Rekomendowane odpowiedzi

Fragmovie naprawde super ale mam pytanie co do 2 filmiku i do 0:50 sekundy czemu koles widzi przez sciany?  Czy to tylko na filmiku zostalo pokazane a grał czysto? :fool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bloody1 tylko na filmiku. W demkach cs:go możesz uruchomić prześwietlanie i oglądać podobnie jak w 1,6 przy pluginie adminspect.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak, biorąc pod uwagę, że to są gracze profesjonalni to masz rację. Ty akurat znasz od środka sprawę dopalaczy w grach. Więc wiesz co odpalić kiedy grać nie potrafisz. Żal czytać posty takiego oszołoma jak Ty.

 

 

 

Na pierwszym filmie pokazany jest między innymi ace Polaka o nicku peet na mapie de_mirage bombsite B domek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

2x up. Raczej ;) nic nadzwyczajnego, typowy scenariusz grając awp na początku rundy. Bez przesady :) teksty typu "chciałbym grać jak on" troche mnie bawią :rofl: . Osobiście uważam tylko FM z lanów itp. ewentualnie turnieje (Polecam HLTV.org profil na youtube / albo website sk gaming) , ale to w większości profesjonalni gracze.

 

 

Co do filmików to podoba mi się jak są zmontowane :) dynamicznie i z pomysłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A no rzeczywiście. Mój błąd. Nawet ze dwóch kojarzę (pyth,scream) z akcji na hltv org

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie kolory w pierwszym movie bardzo fajne, osobiście przyczepiłbym się tylko i wyłącznie do dźwięku, ale to już tylko moja sugestia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...