Skocz do zawartości
Gość

Witam wszystkich :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Standardowa gadka szmatka ;) Mam na imię Adam, w tym roku strzeli mi oczko na karku, w Cs'a gram ~7/8 lat (6 lat z hakiem steam + około 2 na nonsteam) czyli generalnie kawałek życia :)

 

Powróciłem do 1.6 po ponad półrocznej przerwie w sumie za namową kumpla. Ślepym trafem padło na wasz serwer pomijając jeden własny osobisty powód :) Jak na razie na serwerze FFA/DD only spędziłem pierwsze 4h po przerwie aczkolwiek co poniektórzy mogą mnie już kojarzyć.

 

 

 

NICK w grze: DELANO BIJE!  - ustawione ironicznie okazało się całkiem wiarygodne :D

 

 

 

 

 

Myślę że posiedzę u was dłużej. Czasu mam niewiele, na forum aktywny na pewno nie będę (prawdopodobnie jest to moja pierwsza i ostatnia wizyta) , ale pomyślałem, że wypadałoby się przynajmniej przywitać ;) Prognozuje że w tygodniu przy dobrych wiatrach max 5h urwę, aby pograć na serwerze ale to tyle. Wiadomo praca/uczelnia przy aktywnym trybie życia nie sprzyjają marnowaniu czasu przed komputerem tym bardziej na CS, tym bardziej na forum :D No chyba że ciężko zachoruje, albo połamie obie nogi i będę uwiązany w domu to wtedy może coś z tego będzie :D

 

Wystarczy.

 

 

 

Więcej grzechów nie pamiętam 8) Pozdrawiam, Delano :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...