Jump to content

Teez.

Bywalec

About Teez.

 • Rank
  Grand Master
  Grand Master
 • Birthday 09/01/1999

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeprowadzaj wywiady z osobami, które nie miały jeszcze szansy na wzięcie udziału w rozmowie. Wywiad na +, aczkolwiek można by go było bardziej dopieścić. Powodzenia w następnych pracach.
 2. Siema wariacie, widzimy się na jb Miło mi, witam Panów
 3. Kup mi cs'a to cie pokaram ojcze.
 4. Jak mógłbym zapomnieć. Siema, siema. Hej kucharzu. Cześć braciszku. Całą resztę rownież serdecznie witam. :hi:
 5. Pamiętam pamiętam Madziu. Napewno wpadnę cie z noża pocisnąć jak steama odzyskam.
 6. Cześć mordeczki. Wracam po czasie znowu pograć u was i posiedzieć na forum. Od razu chciałem powiedzieć, że lekko was okłamałem mówiąc ze mam 18 lat, czemu, sam nie wiem. Chciałem przeprosić i mam nadzieje, że wybaczycie mój błąd. Teraz sie przywitam na nowo. Cześć, mam na imię Filip i mam 16 lat. Mieszkam w woj. Mazowieckim, w niedużym mieście. Lubie grać w strzelanki i gry przygodowe. Moim hobby jest motoryzacja i esport. Lubie grać na serwerze dust2 i jailbreak. Pozdrawiam wszystkich nowych i stary użytkowników mh.
 7. Witaj. Kolorki - zielony i czerwony są dla administracji.
 8. Teez.

  Ravia.eu

  Już nikt praktycznie nie gra na ravii.
 9. Z clouderem rozmawiałem, bo spodobała mi sie czyjaś praca i poprosiłem o wykonanie takiej. Dzięki, możecie zamknąć.
 10. Cześć Wam . Wracam do was bo nie mam co z życiem zrobić . Tezio ma nadzieje, że nie zapomnieliście o mnie ;D.
 11. Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Awatar Tematyka: Cs:go Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): - Kolorystyka: Wedle uznania Rozmiar: 300x300 Napis: Teez. (ale chciałbym zobaczyć jak wygląda praca z małą literką - teez. ) Inne uwagi: -
 12. Cześć. Uciekam od Was. Powodów jest wiele, ale głównym jest brak czasu i sporo nauki. MH jest pierwszą siecią, na której zostałem dłużej niż miesiąc. Chcę podziękować za zaufanie i szansę na objęcie tych funkcji, których miałem. Wiele ciekawych osób poznałem i myśle, że dalej przez wspólną grę będziemy trzymać kontakt. :-) Chciałem podziękować kilku osobom przez które moja obecność została wydłużona na forum, @Malu, @nynek, @R4d3k, @Danke:*, , @Strajk, @Procentowy, @Trik3r, @555_dni, @knoppcio, , @Wandi, @heaVeN., Livio, zapewne o kimś zapomniałem za co przepraszam. A w szczególności Shooter. :-) Trzymajcie się.
×
×
 • Create New...