Skocz do zawartości
texan

Odwolanie FFA TEXAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Texan

 

Godzina, data zdarzenia:1 luty 0;25

 

Mapa: nuke

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:2680975

 

Uzasadnienie: Chyba paulinek jestes smieszny zeby dawac bana  na tydzien za nic, Ogolnie sprawa wygladala tak typek z usa przyjechal na erasmusa do pl i pytal gdzie moze poruchac jakies dupy to podalem mu dwie stronki popularne z dziwkami  a paulinek dał bana na tydzien za reklame niby hah

 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=8092

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja to powiem Texan tak. dostałeś bana za reklamę, powiedz mi skąd on niby ma wiedzieć co ty wysyłasz w tych linkach co?

 

 

 

dobrze wiesz, że się nie podaje linków na serverze.

 

 

 

Zapraszam admina @@paulinkaABC do wypowiedzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roksa i odloty  -,- sam kiedys podawal te strony na sayu wiec nie rób z niego glupka a tymbardziej ten zboczeniec jest obeznany 

 

 

Edit

 

 

Ta wiem to co podam link dla tego zagraniczniaka do portalu infmacyjnego to tez mi bana dowali ta ? rozumiem zebym reklamowal serwer jakis albo inna siec ale kurwa  nie dziwki ..  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reklama to reklama... Ustaliliśmy, że skoro nawet nie umiesz z pokorą napisać tematu ban zostaje... Z dobrego serca skracam Ci go na 3dni...

 

Może się czegoś nauczysz... A więc kolego drogi sam wiesz jaki jesteś, że do świętości Ci daleko i Twoja spina tutaj jest nie na miejscu...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...