Skocz do zawartości
pionteczekessa

Poznajmy Łukasza!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiaj przeprowadziłem wywiad z Łukaszem, znanego jako nie widze na uszy lub pijany mistrz. Jeśli chcecie się czegoś o Nim dowiedzieć to zapraszam do czytania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]nie widze na uszy

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, więc zaczniemy tak jak zwykle. Przedstaw się, napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to tak: nazywam się Łukasz, mam 24 lata, mieszkam na Śląsku, dokładniej Bytom (lecz przez fakt, że jestem studentem moim domem jest też uczelnia). Studia zajmują strasznie dużo czasu więc pracuję dorywczo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie atrakcje są w Bytomiu, co warto zwiedzić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bytom wbrew pozorom ma wiele ciekawych miejsc. Jeżeli są osoby lubiące sporty zimowe, polecam DSD (Dolomity Sportowa Dolina), a jeżeli chodzi o gastronomię to mam kilka miejsc, ale nie będę ich reklamował. Kluby to przede wszystkim Pin-Up [jutro jest impreza mojego wydziału, którą organizuję oraz na którą zapraszam każdego chętnego], jeśli ktoś lubi spokojne spacery na łonie natury to Park Miechowicki, Rezerwat przyrody Segiet oraz park w Bytomiu. Zabytki są skryte w lesie . Mogę się pochwalić, że w Bytomiu jeździ tramwaj po nakrótszej trasie w Europie . Mogę dodać, że wg Milki Bytom jest najmilszym miastem w Polsce.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co studiujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie jestem na 5 roku Zdrowia Publicznego. Pewnie mało kto z Was wie, co to jest ;o.  Nie będę wyjaśniał gdyż to monotonna oraz długa droga - najłatwiej: jest wiele specjalizacji między innymi: zarządzanie zakłądami opieki zdrowotnej, BHP, zdrowie środowiskowe etc. Ja jestem na specjalizacji BeHaPe natomiast moja praca mgr podchodzi pod zdrowie środowiskowe. Pełnię też kilka funkcji na wydziale, ale to raczej mało ważne dla Was.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czym się zajmujesz w wolnym czasie? Masz jakieś hobby czy też zainteresowania?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wolny czas obecnie poświęcam na ogarnianie spraw rodzinnych (sorki, nie chcę o tym mówić na forum) oraz pisaniem pracy mgr. Hobby to kolekcja monet, ale jestem amatorem. Od 18 miesięcy wspólnie z dziewczyną zwiedzamy miasta Polski oraz ciekawe miejsca. Do zainteresowań można zaliczyć konferencje naukowe (lubię prowadzić badania dotyczące ludności z GOP, czytać książki, gra w piłkę nożną. Dodatkowo łowię ryby - ale to tylko w okresie wakacyjnym, gdy jestem w Polsce.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie są Twoje ulubione gatunki książek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Obecnie czytam książki naukowe dotyczące zanieczyszczeń wody metalami ciężkimi, natomiast wcześniej były to lektury (ku zdzwiwieniu Dziady wciaż mi się podobają i wracam do nich będąc poza granicami kraju). Lubię psychologiczne, historyczne oraz 'co popadnie' lub 'co polecą znajomi'. Ustawy to raczej nie książki i trudno je zrozumieć, ale je również czytam z chęcią.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe :). Jak zacząłeś grać w CS'a i w jaki sposob trafiłeś na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W CS pykam już ponad dekadę - niestety mój skill o tym nie świadczy ;]. Wkręciłem się przez przyjaciela, na początku w 1.5, później 1.6 i tak już zostało do dnia dzisiejszego. Oczywiście początek ns z botami, stopniowo zwiększając ich poziom, nastepnie gra na serwerach znajomych, później sieciówka, zakup Steam i rozpoczęcie gry na serwerach całego świata oraz poznawanie ludzi z różnych stron. Na MH trafiłem przez znajomego, grał tu kilka razy na DM i polecił go. Jako fan i bywalec DM od kilku miesięcy skłoniłem się na zawitanie i tak pozostałem do dzisiaj jako Admin DD2+DM (mam nadzieję, że dobrze pełnię swoje obowiązki, a ludzie nie mają ze mną problemów).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że na codzień studiujesz lub pracujesz. Czy zawsze starcza Ci czasu na grę i wypełnianie obowiązków admina?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem, jestem zajęty pracą oraz obowiązkami jakie 'biorę na siebie' pełniąc pewne funkcje na uczelni, ale staram się spędzać na serwerze każdego dnia chwilę (w zależności od łącza). Zwykle gdy widzę na czacie lub steam wiadomość o cheacie to wbijam, sprawdzam i decyduję czy dać bana lub nie. Niektóre osoby mogą się złościć, ale nie toleruję gdy ktoś przeklina - wtedy szybko ostrzeżenie, kick i następnie banik. Sorki tych, którzy o tym wiedzą z autopsji xD. Jeżeli chodzi o to czy wywiązuję się - to już nie ja oceniam lecz Administracja.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę, że o CS'ie wystarczy. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny? Jakich zespołów najbardziej lubisz słuchać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to tak: słucham każdego gatunku muzycznego i kawałka. Jak coś wpadnie w ucho to może lecieć bez przerwy. Zespołu to 30 second to Mars, James Blunt, Chwytak, Tomorrowland, disco-polo (; Dodatkowo muzyka lat 50. i 60.

[/align]

 

[align=center]Zwykle na początek słucham tego:

[/align]

 

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=aWaJ0s0-E1o 

[/align]

 

[align=center]a potem to już leci losowo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uwielbiam grać tego typu stare kawałki na gitarze. Oglądasz może jakieś filmy lub seriale?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Filmy jak każdy - nowości oraz to co polecą znajomi. Gdy jestem sam to Historyczne, gdyż to moja pasja (odnośnie książek - to właśnie takie mnie najbardziej interesują). Seriale owszem, jako student muszę mieć co robić w trakcie sesji :P.  SUITS, White Collar, HIMYM, BBT (Big Bang Theory), Dexter. Jeśli można to jestem również fanem kilku anime oraz jednej Mangi. O popatrz, ja nigdy nie grałem na gitarze (jedynie na powietrznej). Szacuneczek dla Ciebie za pasję związaną z muzyką ;).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję. Posiadasz rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam młodszą siostrę - ma dopiero 20 lat i w tym roku pisze maturę. Mam również brata, jest starszy tylko 2 lata i stanowi członka 'alko ekipy' z którą regularnie co wtorek widujemy się w wiadomym celu (;.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też posiadam taką ekipę :D. Jakie jest Twoje największe marzenie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawdziwe marzenia to te nikomu nie zdradzane czy też nie wypowiadane na głos. Szczerze na przełomie lat zmieniały się one każdego roku. Dłuuugo marzyłem by zostać Księdzem/Papieżem - ale później zacząłem interesować się kobietami i jakoś tak odszedłem od niego :P [nawiasem mówiąc każda kobieta mówi, że nie pasowałby na księdza - ciekawe czemu?]. Obecnie mam małe marzenia - zdać mgr., dostać się na doktorat, znaleźć pracę w zawodzie (już jest pochwytana, ale opcji jest wiele), oświadczyć się na CampNou, założyć rodzinę i być dobrym ojcem, kochającym mężem oraz zapewnić dobrobyt rodzinie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślisz, że kiedyś znudzą Ci się gry komputerowe?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem tak: nie mogę zagwarantować, że będę grał do końca swych dni, gdyż człowiek zmienia się co 7 lat (pod względem upodobań oraz charakteru)... W CS'a gram dłużej niż wielu moich znajomych - ale na chwilę obecną nie zamierzam rezygnować, gdyż jest to dla mnie metoda na relaks po ciężkim wysiłku umysłowym oraz możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi. Do Counter'a mam sentyment i respekt, ponieważ pomimo jego 'wiekowości' wciąż mnie zadziwia oraz ludzie, którzy pojawiają się na serwerach. Dla niektórych jestem wzorem, a dla inncyh jestem n00bem. Zaś oni są dla mnie wzorem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Można z tego wywnioskować, ze jesteś rzadkością (oczywiście w pozytywnym sensie), większość moich znajomych w wieku powyżej 20 lat twierdzi, że 'wyrosło' z gier komputerowych, trzymaj tak dalej. Od kiedy jesteś adminem serwera DD2+DM?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mogę Ci coś doradzić ? Nie złość się, ale daj im browarka lub urządź małe lan-party w ich gronie i zobaczysz, że wciąż czują te flow. Adminem na DD2+DM jestem, niech no pomyślę

[/align]

 

[align=center]*po dłuższej chwili*

[/align]

 

[align=center]Jeżeli się nie mylę, to pod koniec marca, chyba 31, ale swoje podania składałem dwukrotnie ;P.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wybrałeś MH tak po prostu z polecenia znajomego czy z innego powodu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Znajomy polecił mi MH gdyż serwer DD2+DM ma dobrych adminów, natomiast do pozostania mnie skłoniło wiele czynników. Aby nie skłamać podam kilka z nich: oczywiście poziom prezentowany przez graczy, kultura panująca na serwerze, przyjazna atmosfera na forum, nawiązane nowe znajomości, różnorodność poruszanych tematów i pewna osoba, która swoim imieniem przypomina mi o mojej miłości - Karolina [w tym miejscu pozdrawiam Cię serdecznie i przepraszam za HS'y które Ci sprzedaję, ale Ty wiesz dlaczego to robię :P].

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Heh :). Chciałbyś kogoś pozdrowić lub podzielić się z nami jakimś utworem muzycznym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam h@, @, czytelników oraz każdego kto o mnie słyszał bądź nawijał (w pozytywnym lub negatywnym sensie). Owszem podzielę się, pewnie znacie go już ale co tam. Kawałek opisujący dzień, w którym wbiłem pierwszy raz na MH --> DD2+DM:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] https://www.youtube.com/watch?v=Y66j_BUCBMY&list=RDY66j_BUCBMY

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję za poświęcony czas, do zobaczenia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To ja dziękuję za poświęcony czas oraz chęć przeprowadzenia wywiadu ze mną. Do zobaczenia i dobrej nocki życzę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dodatkowo parę fotek od Łukasza! :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]17109766993942778654.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]58330203523885240143.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]25684522179418677403.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]31636890619108076316.jpg

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy wywiadze myślalem ze zasne takie długie odpowiedzi.

 

Wywiad super ładne pytania i odpowiedzi to już inna bajka SUPER.

 

69951_masz-moja-okejke.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strajk - nie tyle górnikiem, co Głównym 'behapowcem' w pewnej branży :) [ale żeby nim zostać muszę niestety przepracować minimum rok na dole]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiad. Dużo się dowiedziałem i myślę, że wyczerpałeś temat ;) Zmień tylko kolor następnym razem ;) Leci + dla Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale brak wielu znaków interpunkcyjnych, poprzestawiane litery w wyrazach.

 

Skrót BeHaPe to coś naprawdę nowego co widzę.

 

Jesteś grafikiem i wrąbałeś na żywca takie wielkie foty? Strasznie to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad fajny i ciekawie się czyta :), czekamy na kolejne. Ale te zdjęcia mógłbyś właśnie trochę zmniejszyć. :). Leci +.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

q0ej.png

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...