Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie by Maf!sto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maf!sto

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): prowadziłem/posiadałem własne serwery na których byłem head adminem oraz adminem na wielu innych 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10

Staż w CS-sie: 7 lat

Steam ID : STEAM_0:0:62215272

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=Maf%21sto&Search=Search

Dlaczego TY .!: Codziennie jestem na serwie i często jest jakiś lamus co gra na wh :) a i bo lubie :))

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 - 7 h

Kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Godziny są przegrane .. Na forum masz 1 post (właśnie to podanie) , a co do Twojej 10 w amxie to trochę nie chce mi się wierzyć ...

 

NEUTRAL

 

 

Jeżeli nie wierzysz w moją 10 to mogę dzisiaj założyć Ci serwer ze wszystkim, czego Twoja dusza zapragnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem również na NEUTRAL. Godziny niby są, ale jeśli grasz po 3-7 h, to ja Cię jakoś nie widuję, a ostatnio dość regularnie bywam na serwerze, co nie zmienia faktu, że ponad 90 h przegranych na serwerze, to duży plus. Popraw trochę aktywność na forum, bo widać, że to konto pod podanie i będę na tak ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutal godziny niby są ale rzeczywiście 10/10 amx tez mi sie wierzyc niechce potrafisz pisać pluginy na zamówienie itp ? Bo Stworzenie serwera to nie jest takie trudne wystarczy posciągac pluginy z neta powgrywac i jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...