Skocz do zawartości
ballon

Odwolanie, Wh :>

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie da rady tego przyszpieszyc? Bo troche lipa, jesli dostaje Bana teraz, a nie moge grac jutro przez caly dzien. 

 

 

Gdy się człowiek spieszy wtedy się diabeł cieszy.

 

 

 

Zgłosiłem wątpliwości co do Twojego skilla, Adminka Danke zbanowała, ocenimy i zobaczymy. Tym bardziej, że jestem ciekawy opinii innych co sądzą o Twojej grze bo bez ESP to niezbyt ciekawie dla Ciebie wyglądało. Jeśli ma być sprawiedliwie to zajmie to odpowiedni okres czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Nie da rady tego przyszpieszyc? Bo troche lipa, jesli dostaje Bana teraz, a nie moge grac jutro przez caly dzien.

Ależ oczywiście da radę to przyspieszyć.

 

 

 

 

 

Pierwsze demo z brzegu - rozgrywka wcześniej niż ta, w której dostaje bana:

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1604170009-de_dust2.dem.zip

 

 

 

0:36-1:16 - mi wystarczy już pierwsza twoja akcja. Rozpiszę jednak żeby nie było. Skrada się na B, 'sprawdza' kampy i nagle wraca do trupa, zobaczył Ctka i się wystraszył ;D Dalsze jego wyczekiwanie i na głupiego skanowanie udowadnia tylko jedno. To nie jest 1 akcja, a 5 lub więcej, których nie ma sensu rozdzielać - na tym bym zakończył. Lećmy jednak dalej;

 

 

 

1:44-2:08 - znów jego lamerskie wyczekiwanie. Wiecie czemu on tak robi? Wcześniej dostawał bany, bo jak dureń skanował bez umiaru. Zdecydował się skończyć z tym, ale na tym wychodzi gorzej, co widać po tej akcji;

 

 

 

2:22 - reakcja typowa u miernot z wh, które nie potrafią się kryć;

 

 

 

2:27 - poprawia celownik, gracz 'fajny nick' pokazał jak demaskować tego typu oszustów;

 

 

 

3:12 - mierzenie i skany idealne w modele. Nawet SG nie jest dla niego przeszkodą;

 

 

 

3:43 do końca - znowu jego typowe wyczekiwanie. Nudne to;

 

 

 

4:58-5:12 - Ledwo wychodzi z respa i jeździ po modelach + późniejsze mierzenie na bramę, gdy CT rzucają granaty - normalnie ogłupiał ;) Tak jak wcześniej napisałem, boi się nadmiernie skanować. Wyszło co wyszło. Dalej to już sami oglądajcie. Mi szkoda czasu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie w tej chwili usiadłam wygodnie przed laptopem, więc się mogę wypowiedzieć.

 

 

 

@ już tutaj post wyżej rozpisał demko za mnie, bo niestety ja dopiero teraz mam czas, by cokolwiek napisać.

 

Skoro już zostało rozpisane demko i sam członek UBT stwierdza u gracza jechanie po modelach to chyba niepotrzebnie będę tracić czas na kolejne. W sumie tu nie ma nic do rozpisywania - można stwierdzić po samym stylu gry. Natomiast jeżeli aż tak ważne jest, bym wstawiła swoje demko z czasami to pół godziny i mogę wstawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...