Skocz do zawartości
Gość

[UB]All That Remains Zombie Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: All That Remains

 

Godzina, data zdarzenia: 12:16, 17.04.2014

Mapa: zm_dusthorror

STEAM_ID / IP: 'STEAM_0 : 0 : 1428378440' // IP: 213.77.89.28

Uzasadnienie: Sytuacja jest bardzo przejrzysta. Grałem sobie na zombie modzie, po czym nagle zaczęły się pojawiać informacje o nowym ip (hacker się włamał i reklamował swój serwer. Admini zombie moda, powinni wiedzieć o co chodzi, gdyż nie byłą to pierwsza taka sytuacja). Zobaczyłem to i powiedziałem do mikrofonu "Ktoś próbuje zhackować serwa", nie minęły 3 sekundy i nagle pojawia mi się ramka, że zostałem zbanowany.... powód: czitowanie (dostałem perma). Mam nadzieję, że szybko dostanę unbana, gdyż wczoraj zakupiłem VIP-a i mam ochotę się nim nacieszyć. Każda osoba z którą grałem może potwierdzić moją niewinność. Mam nadzieję, że ktoś z zombie moda się wypowie na ten temat, a także któryś admin: Kura, FreakQ, Kasia <3, Kamyk., liczę na was!

 

Pozdrawiam, AllThat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, ale musisz poczekać ziom, żaden z adminów zm nie jest upoważniony do robienia ub.

 

 

 

Jeśli faktycznie nie zostałeś zbanowany przez pełnoprawnego admina to po prostu cierpliwości, 5 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...