Skocz do zawartości
Keep calm and Follow me

MAPY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zglaszam problem map na serwerze. Ciagle grane jest dd2 css_dd2 i inferna + westwoody. Ja sie pytam ile mozna? ustawcie jakos to vote automatyczne bo sie zygac chce tymi mapami. Sa setki map na codmody a tu sie robi Only DD2 tragedia jakas. Nie chodzi mi o wgranie nowych map bo jest wiele ale nawet szansy nie ma ich zagrac bo co 2 mape jest jedna z tych map wymienionych ponizej. 

 

 

 

I 2 sprawa, pousuwajcie te mapy z css_* gowno jakies a dubluja sie tylko ze zwyklymi mapami i tak mozna trafic 2 westy z rzedu a pozniej dd2 2x.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do propozycji sie zgodzę, lecz można ciut spokoojniej :) Sam osobiście chciałem napisać temat dotyczący map, tak więc mapy "zerżnięte" z cs:go kompletnie się nie sprawdzają. Gracze dosłownie uciekają z tych map i robi sie pustka na serwerze, radziłbym dodać w to miejsce inne mapy. Przykład jest grana mapka DD2 zostaje 2 min do konca mamy vote i gracze wybierają PONOWNIE DD2, proponował bym dodać jakiś plugin blokujący mapy ostanio grane z przed 2 rund. Mapy de_eldorado czy westwood lub dust są jak najbardziej OKEY! ale ich nadmiar robi sie odrzucający ;)

 

 

 

Edit: @@EvO odstraszają graczy mapy sciągniete z cs:go albo source, nie wchodząc na serwer sprawdz w HLTV jakie mapy są obecnie grane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest około 24 map. Niektóre to różne (rozbudowane) rodzaje map. Żeby ta sama nie była co chwile grana jest ustawiony zakaz gry tej samej mapy przez 8 następnych więc wydaje mi się, że trochę przesadzasz w tym kierunku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdecydowanie za. Uważam, że trzeba wgrać trochę nowych map. Możemy w tym wątku pociągnąć nasze propozycje.

 

Można też wywalić te source'owe mapy, bo faktycznie tam się trochę psuje.

 

 

 

Ja chciałabym, żeby zostały wgrane następujące mapy:

 

cs_bikini

 

de_prodigy

 

cs_italy

 

de_airstrip

 

sp_tank

 

 

 

Edit: @@EvO, Żółwiowi chodzi o to, że mamy np. css_dust2 i de_dust2. Nawet jeśli graliśmy "de" to i tak w vote może pojawić się css.

 

 

 

Edit2: @@EvO, czy w takim razie nie warto byłoby pomyśleć o tym, żeby wgrać chociaż kilka nowych, ale standardowych mapek. Takich jak, np. napisał @@Master . Można wywalić te css.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Marta doskonale wiem, że o to mu chodziło.  Ale jeżeli chodzi o "zdublowane mapy", to jest 2 rodzaje dd2, 2 rodzaje westa, assaulta i inferno, reszta to zupełnie inne mapy, które wszak są do dyspozycji graczy. 

 

 

 

Co do dodawania nowych map jesteśmy sceptycznie do tego nastawieni, specjalnie ostatnio okrajaliśmy z aquaxem liczbę "wynalazków" na serwerach, które albo nie było w ogóle wybierane, albo odstraszały graczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fajnie ze jest zainteresowanie tematem, nie chce wgrywania map. Chce usuniecia tych zdublowanych z css - totalny nie wypal i na mapach tych czesto spotykam lagi losowych graczy. ale przykladowo dziennie zagrac mozna kilkanascie razy dd2 a cbble kilka razy w tygodniu. to jest tragedia - niech w tym vote na koniec mapy pokazuja sie kolejne z 4 w cyklu map. Jak mamy 25 map to kojene 4 beda co mape i tak dojdziemy do konca cyklu grajac rozne mapy :) 

 

 

 

nie wiem czy tak sie da ustawic ale prosze zrobcie z tym cyklem map :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem ZA. To jest jakaś katastrofa, jest vote wybierają de_dusta2 potem westwooda, nastepnie css_dust2 (czy jak to sie tam zwie) , potem de_eldorado i westwood big .... i wychodzi takie koło ... Może w trakcie raz na jakiś czas italy 2 czy aztec ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak napisałem, sami te mapy nominujecie bo bez d2 żyć nie potraficie. Macie 24 map więc korzystajcie a nie gracie to samo. Robicie śmietnik sami z tego serwera bo nominujecie ciągle te same mapy. Koniec kropka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...