Skocz do zawartości
Born

Podanie Born To Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Born To Kill

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem adminem na innym serwerze.

 

Znajomosc AMXX (w skali 1-10): 6

 

Staz w CS-sie: 7 lat

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego ty: Chciałbym pomóc w zapanowaniu porzadku na serwerze. Gram czesto w godzinach, w ktorych nie ma adminow.

 

Czas jaki dziennie poswiecasz na CS-a: 4-5 godzin dziennie

 

Kontakt: Steam/ TS3

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/BORN%20TO%20KILL/80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym ponieważ :

 

+steam

 

+ wiek

 

+doświadczenie

 

 Ja niczego złego w twoim zachowaniu nie zauważyłem lecz miałeś w ciągu tygodnia 2 bany za kulturę + 1 za złe sg ale każdemu należy się szansa,podobnie było z Bezzim i chłopak już ogarnia :D

 

 

 

Edit. Nie zauważyłem,że konto pod podanie więc wątpię,żeby moje "jestem za okresem próbnym" coś dało ;)

 

 

 

Edit2. @ nie wiedziałem ;) Wystarczy poprosić o zmiane nicku, chyba tak można nie wiem nie orientuję się w tym , nie interesowało mnie zbytnio to :)

 

 

 

http://multi-head.pl/index.php/forum/485-zmiana-nicku-na-forum/;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Papi założył nowe konto na forum żeby pasowało do nicku na serwerze :D

 

 

 

edit: o ile to nie będzie uznane za multikonto, w takim wypadku powinieneś składać podanie ze starego konta ;>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Okres probny z tego wzgledu, ze:

 

- konto zalozone pod podanie i zerowa aktywnosc na forum

 

 

Z plusow:

 

-czesto zglaszasz na u@ i zazwyczaj sa to trafne uwagi

 

 

Wiek i steam to sa rzeczy, ktore kazdy admin powinien "posiadac".

 

 

P.S. @, ja wiem, ze fajnie jest miec +100 postow, ale jestes tu na tyle dlugo, zeby ogarniac opcje edycji. Zwlaszcza, jesli kogos mentionujesz (@nick), to tym bardziej ta osoba ogarnie to, ze odpisales.

 

 

 

 

Edit: Po przemyśleniu sprawy, jestem na NIE. Zostawiam w spoilerze pierwszą opinię, ale już uzasadniam dlaczego postanowiłam ją zmienić. Moim zdaniem, musisz się jeszcze trochę wykazać znajomością regulaminu. Tego brakuję i dowodem na to jest chociażby wczorajszy ban ode mnie za złe sg. Ja wiem, że każdemu się zdarza (i podejrzewam, że zakumałeś dlaczego go dostałeś; odwołania nie widziałam ;)), ale wychodzę z założenia, że jeśli składamy podanie i wiemy, że wcześniej mieliśmy problem ze znajomością regulaminu, to robimy wszystko, żeby nie powtórzyć swoich błędów ;)

 

Proponuję, żebyś złożył podanie za 2 tygodnie znów. Zobaczymy jak tam z Twoim przestrzeganiem regulaminu. Jeśli będzie progress, to nie widzę problemu i będę na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po przemyśleniu sytuacji muszę dać Ci na nie :(

 

 

 

- nie znasz regulaminu! poza tym złapałeś już kilka banów w tym tygodniu ( sg kultura )

 

 

 

- konto pod podanie 

 

 

 

spróbuj za 14 dni. popraw znajomość regulaminu i aktywność na forum a wtedy bede raczej na tak :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To sg to sobie darujcie już

 

To chyba nie przestępstwo jakieś :)

 

Na moje to się nada na próbę  często jest na serwie,

 

wtedy kiedy nie ma adminów zazwyczaj i trzeba na steam pisać do kogoś

 

Rekrutacja jest otwarta więc jestem za okresem próbnym, czas pokaże

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Często obrażasz innych graczy, a to wytykając im słabe staty a to klasę, którą grają. Łatwo wchodzisz w pyskówki. Co będzie jak będziesz miał władzę? Wolę nie myśleć.

 

 

 

Taki przykład jak ostatnio naśmiewałeś się z gracza dość znanego na serwie (tak mi się zdaje, bo gra często) Wygazowany. Trochę mu nie szło i te Twoje testy, cytuję:

 

"hahahaha, jak można mieć 120 lvl stalkerem, platyny i staty 2 do 8, hahha" itd i itp, Wygazowany Ci kulturalnie odpisywał: "a co sie to obchodzi?", ale Ciebie dalej obchodziło i dalej mu jechałeś. Skoro taką postawę prezentujesz, zaczepiasz innych graczy, prowokujesz do kłótni, nie raz wyzywasz, co też poświadczają bany za kulturę, to chyba raczej nie powinieneś sprawować funkcji admina na tym serwerze.

 

 

 

Na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na NIE.

 

Wyzywa graczy , przypierdziela się o wszystko do każdego , grozi banem od swoich kolegów (hihih). Poza tym po jego zachowaniu w grze widać że to jakieś niedorozwinięcie.

 

 

Pozdrawiam ToWez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Brak kultury i brak znajomości regulaminu.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...