Skocz do zawartości
bye

Odwołanie bye

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  _______Bye______

 

Godzina, data zdarzenia: 13:12

 

Mapa: dd2 

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie: Dostałem bana permanentnego na dd2 za info na ts. którego jakkolwiek nie było. Nie mam ustawionego na klawisz ts'a co zarazem Idze w parze gdy coś mowie na cs'ie. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. 

 

 

 

@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie kłam. Wszedłem specjalnie na ts z zmienionym nickiem i usłyszałem, jak do DMC mówiłeś 2 masz na b. Druga rzecz byłeś adminem na Go AWP i  teraz co, nie znasz regulaminu.

 

Tu masz regulamin, którego widzę nie znasz: http://multi-head.pl/index.php/topic/4456-regulamin-serwera-odd2-1-i-odd2-2/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam regulamin przeczytałem go. Wiem ze ktos z adminstracji wbil na ts. Lecz nic nie mialem do ukrycia. Akurat padłem więc powiedziałem do niego na CSIE ze dwoch trup jeden schody. a ze nie mam na przycisk tylko na wykrywanie glosu dlatego tez uslyszales to na tsie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kali nie przeginaj.. Po to są te kanały serwerowe by móc sobie pogadać a inf-a ja żadnego nie słyszałem więc ogarnij się.. Za dużo Władzy poczułeś..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pierwszy raz rozmawiałem z graczem DcM na ts'ie podczas gry. Za kazdym razem siedziałem na tsie prywatnym i rozmawialem z adminami awp.

 

 

 

hahah.. Śmiech na sali. Człowieku zdecyduj Ty sie wkoncu. Najpierw mowisz ze nie gadasz na ts bo jakiego klawisza nie masz ustawionego, a teraz ze pierwszy raz z nim gadales. Mogłes to po cichu chociaz robic, a nie jeszcze bezczelnie pytales na sayiu ludzi, kto wbija na ts. A info musze przyznac miales przednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Silverka jesteś opiekunką UBT, więc sama powinnaś wiedzieć, że przekazywanie infa  na ts jest  tak, jak byś włączyła wspomagacze. Jeżeli pisze ktoś regulamin, to proste jest, że taki punkt powinien znajdować się w regulaminie. To działa tak samo jak czitowanie. Proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

   

 

 

hahah.. Śmiech na sali. Człowieku zdecyduj Ty sie wkoncu. Najpierw mowisz ze nie gadasz na ts bo jakiego klawisza nie masz ustawionego, a teraz ze pierwszy raz z nim gadales. Mogłes to po cichu chociaz robic, a nie jeszcze bezczelnie pytales na sayiu ludzi, kto wbija na ts. A info musze przyznac miales przednie.

 

 

Przepraszam, ale czytaj ze zrozumieniem. Czytanie co drugi wyraz wiadomo ze szybciej ale jak widze bez zrozumienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bye, nie zgrywaj niewiniątka. Proszę Cię. Nie wykręcaj się już. Dawałeś info i robisz to notorycznie, pytając się co dziennie "kto idzie na ts?" odpowiadałem ci, że za info na ts dostaniesz bana. ty do mnie "nie chce dać infa haha". A wszedłem na ts z zmienionym nickiem i co słyszałem 2 masz na b, schody 1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

bye, nie zgrywaj niewiniątka. Proszę Cię. Nie wykręcaj się już. Dawałeś info i robisz to notorycznie, pytając się co dziennie "kto idzie na ts?" odpowiadałem ci, że za info na ts dostaniesz bana. ty do mnie "nie chce dać infa haha". A wszedłem na ts z zmienionym nickiem i co słyszałem 2 masz na b, schody 1.

 

 

Jeżeli taki mąry spradz logi z ostatnich dni kiedy siedziałem na ts'ie z kim. I zgraj to z graniem na serwerze. Jeżeli to zrobisz to prosze Ciebie bardzo ale moge wtedy dopiero kontynuować z tobą tą bezsensowną konwersacje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przepraszam, ale czytaj ze zrozumieniem. Czytanie co drugi wyraz wiadomo ze szybciej ale jak widze bez zrozumienia.

 

 

 

Dobrze, dobrze. Nie chce mi sie na ciebie czasu tracic. Idz odpal sobie tsa i dawaj info dalej. Mierny jestes. A jak tak bardzo lubisz te info dawac na ts, to zainwestuj w steam i mixy zacznij grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...