Skocz do zawartości
think!

[ZAMKNIĘTY]skarga na admina SoczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 17.01.2014 godz. 17:36

 

Nick admina/gracza, który zawinił: SoczeQ

 

Dowody: demko - http://speedy.sh/wz4Cm/dzis501.rar

 

Świadkowie: demko

 

Uzasadnienie: po raz drugi dziś otrzymuję niesłusznego bana od tego admina. Podobno za miny. Wcześniejszy ban 30 minutowy odczekałem, nie pisałem na forum, dałem sobie spokój, ale tym razem to już przegięcie. Po pierwsze ban jest nieregulaminowy, bo godzinny. Regulamin stanowi wyraźnie, że ban za miny wynosi 30 min. Skoro admini oczekują od graczy, że będą się stosować do regulaminu, to chyba sami powinni to robić przede wszystkim.

 

 

 

 

 

Po drugie, ban całkowicie niesłuszny. Jako dowód wstawiam demko. Widać na nim, gdzie są miny. Wydaje mi się, że SoczeQ z jakiegoś powodu się na mnie uwziął i stąd banuje mnie przy każdej okazji. Sprawę próbowałem wyjaśnić polubownie na Steam, pisząc, że miny nie było koło hostów i prosząc by mnie odbanował. Odmówił.

 

 

 

Mój nick na serwerze: grass

 

 

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: SoczeQ

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Reason: 'miny kolo hostow'

 

[AMXBans] Duration: '1 hour'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:24380648'

 

[AMXBans] Your IP: '89.229.180.37'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


adonai nie wiem po co tutaj wogóle piszesz, skoro nie wnosisz nic do tematu. To jest zwyczajne nabijanie postów. A co do sprawy, to jeśli jeden ban nie poskutkuje, i gracz nadal będzie łamałregulamin, to czas się wydłuża. Najpierw 30 minut potem godzina. A także wiedz, że jeśli otworzenie drzwi spowoduje eksplozje miny, to taka mina także jest nieregulaminowa(poprosze opiekuna aby to dosadniej ujął w regulaminie). Ban słuszny. Widze że z drugiego razu demka nie wstawiłeś. Czyżbym się nie mylił?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to ban słuszny? Bez żartów proszę. Obejrzyj demko. Po postawieniu każdej miny patrzę na nią, więc widać dokładnie, gdzie je stawiam. Miny nie było przy hostach, były tylko w miejscach regulaminowych, a mimo wszystko otrzymałem bana na godzinę z powodem: miny przy hostach. Pytam: dlaczego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem dlaczego muszę się powtarzać. Ale niech będzie.

 

 

 

SoczeQ -

 

 

 

Skarga dotyczy bana na 1 h na mapie cs_office, powód: miny przy hostach.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: SoczeQ

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Reason: 'miny kolo hostow'

 

[AMXBans] Duration: '1 hour'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:24380648'

 

[AMXBans] Your IP: '89.229.180.37'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

Bana dałeś wg własnego widzi misię, bez żadnego konkretnego powodu - Twój powód podany przy banie jest wg mnie kłamstwem - co POTWIERDZA DEMO. Nie ma min przy hostach a ban jest!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie było koło sofy, tylko koło przejścia. Często gracze postronni się wkurzają, że mina jest w samym przejściu (co jest zgodne z regulaminem) i podnoszą larum. Chciałem zatem nie stawiać w samym przejściu tylko dosłownie kawałeczek przed przejściem (łatwiej przeskoczyć, łatwiej ominąć). Chciałem dobrze, wszystko było zgodne z regulaminem, a dostałem bana na godzinę.

 

 

 

Twoja interpretacja SoczeQ tej sprawy jest co najmniej dziwna. W pobliżu sofy, prawie w przejściu, to jest PRZY HOSTACH? Czy w jakikolwiek sposób moja mina przeszkadzała Ci w dojściu do hostów i ich kliknięciu (aktywowaniu by szli za Tobą?) Nie przeszkadzała, co widać wyraźnie na demku. Więc za co ban? Miejsce, gdzie postawiłem minę nie kwalifikuje się do bana. Po prostu byłeś wkurzony, że wpadłeś w moją minę i psują Ci się staty, więc dałeś mi bana z zemsty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przyjrzyj się minie, w którą wbiegł Kubason. Ja o tej mówię. To nie był akt zemsty, gdyż nie żywię do ciebie za nic urazy. 

 

 

 

 

 

 

To Ty się przyjrzyj jeszcze raz, dokładnie. Ja gram generałem. Mam zatem tylko DWIE miny. W rundzie, o której mówisz postawiłem miny w korytarzu. Nie w przejściu, ani obok przejścia, ani w pobliżu sofy. Za zakrętem, w korytarzu. Po postawieniu odwracam się i patrzę na dwie miny, które postawiłem. Widać, gdzie są! Ktoś stawiał faktycznie miny obok sofy i widać tego gracza na demku. Blokuje mi przejście przez chwilę, czekam aż postawi swoje miny, po czym idę za zakręt i tam w korytarzu stawiam DWIE miny. Przypominam - generał ma tylko dwie, więc nigdzie indziej nie postawiłem. I to właśnie w tę minę - w korytarzu - wpada Kubason.

 

 

 

Także Twoja ostatnia wypowiedź w tym temacie potwierdza tylko to, co piszę od początku - że ban był niesłuszny. Szkoda, że jako admin nie sprawdzisz i nie przyjrzysz się, tylko rzucasz banami na prawo i lewo, nie zastanawiając się, czy są słuszne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie ban niesłuszny. Miny bez problemu do przeskoczenia lub ominięcia. A poza tym jest 2 wejście gdzie nie było mi i tam bez problemu można było przejść.

 

 

 

 

 

Poczekajmy niech tą sprawą zajmie się opiekun serwera jeśli jest taki ktoś lub ktoś wyżej.

 

Proszę nie spamować więcej tylko załatwić to między sobą na pw. Kolejne wypowiedzi to upomnienie a następnie warn. Ponieważ jak kolega niżej napisał robi się zbyt duży spam. Mam nadzieje, że to wyjaśnicie, poczekajmy na to co zrobią wyżej ustawione osoby z tą sytuacją

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehh i faktycznie muszę przyznaćsię do błędu. Dwie osoby pisały że przy sofie stawiasz, ja wbiegłem w przejściu więc domyślałem sięże stawiasz w tamtych okolicach. To mnie jednak nie tłumaczy. Jaki wniosek? Nie słuchaj graczy na u@ tylko banuj za to, cco widzisz.... Przepraszam Cię teraz, chodź to już nic nie zmieni bo ban minął.

 

Adonai to nie jest spam. Tak się wyjaśnia sprawy, a to że jedne sie wyjaśnia dłużej inne szybciej to już inna sprawa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...